Yaşlı Fransız kadını stüdyoda götünden beceriyor

Azgın delikanlı kendini yönetmen olarak tanıttığı yaşlı Fransız kadını bekar olarak yaşadığı eve getiriyor. Burada iş anlaşması yapacaklarını söyleyerek biraz vakit geçiriyor. Bazı filmlerde önemli roller almak için gelen kısa sürede ünlü olmak isteyen yaşlı kadından vücudunu göstermesini istiyor. Kendinden çok genç olmasına rağmen ünlü olmak için erkeğin her isteğini yerine getiren yaşlı mature kadın ufak bir defile yaparak bekar evinde süzülerek yürüyor. Kıvırtarak yürürken ahenkle dans eden kıçı genç delikanlının ağzını sulandırıyor.

Baştan sona düzmece olan oyununun en heyecanlı noktasına gelen genç adam yaşlı kadını ayakta taciz etmeye başlıyor. Fransız kadın her şeyi kabullenmiş halde ayakta amını okşayan gencin yüzünü okşayarak karşılık veriyor. Halen gerçekleri anlamayan kaz kafalı yaşlı kadın genç adamın külotunun içerisine soktuğu elinin zevki ile inleyerek soyunuyor. Stüdyoya pek benzemeyen bekar evinde çırılçıplak soyunarak domalıyor. Arka deliğine zorlayan gence yardım ederek tek hamlede kocaman yarağı göt deliğine alıyor. Daha önce birçok kez anal porno yapan yaşlı kadın acı çekmeden zevk ile sevişirken genci boşaltıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Gökdeniz 4 yıl önce

    Bu yaşta böyle taş gibi bayan az bulunur. Yabancı olduğundan dolayı mı bilmiyorum ama benim gönlüm yabancı kadınlara kaydı diyebilirim.