Amatör olgun kadının komşusuyla yakınlaşmaları

Amatör olgun dul bayan komşusu olan genç adama kafayı takıyor. Evinde tek başına kalan olgun bayan ateşli olduğunun farkında bu ateşini söndürmek için bir plan yapan olgun bayan bir süre sonra genç adamın kapısına giderek elektrik arızası olduğunu söyleyerek genç komşusundan yardım istiyor.

Genç adam ise olgun kadınla onun evine giderek elektrik arızasını tamir etmek için nerede olduğunu soruyor. Olgun kadın ise hiç bir şey demeden genç adamın pantolonu üzerinden penisini avuçluyor. Komşusu olan genç adam neye uğradığını şaşırıyor ama hoşuna gittiği gibi kadının komutlarını yerine getirerek onunla yatak odasına gidiyor. Birlikte öpüşerek yatak odasına giden ikili burada hemen soyunuyorlar. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak milf kadına kendisini bırakan genç adam farklı duyguları yaşıyor.

Usta bir şekilde oral seks yapan dik göğüslere sahip olgun bayan bir süre sonra genç adamın kendisini çok sert sikmesini istiyor. Genç adam onu türlü pozisyonlarda evire çevire sikmeye başlıyor. Böylesine seks dolu bir sürpriz yapan dul komşusunun amcığını sikerken tüm döllerini onun içerisine akıtarak filmi sonlandırıyor. Bu yaşadıkları yakınlaşmaları asla unutmayacağını söyleyerek ona teşekkür eden komşusu tekrarını istiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*