Ünlü mağazanın kıyafet vitrininde sikiş keyfi

İngiliz çift Paris şehrinin en ünlü caddesinde gezmeye gitmişlerdir. Daha çok gençlere hitap eden kıyafetler satan mağaza önünden geçerken güzel kız içeri bakmak ister. Sevgilisinin ellerini bırakmadan indirim reyonlarının arasında hızlıca birkaç tur atar. Arada yere düşen kıyafetleri almaya çalıştığında kırmızı renkli G String erkek arkadaşını azdırmaya yeterli gelir. Soyunma odalarında sex yapmaya gittiklerinde tıka basa dolu olduğunu görürler. Deli dolu kız mağazanın işlek caddeye bakan vitrinine girerek burada külotunu indirip domalır. Arkasında gelen genç sevgilisi başlarda caddede yürüyenlerden çekinse de kız arkadaşının seksi götünü böylesine bir yerde becermekten kendini alıkoyamaz.

Kategoriler:

Amatör, Konulu Uzun, Sikiş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Sürmeli Ayşe 4 yıl önce

    Ne kadar yaratıcı bir fikir yıllardır farklı ortamlarda cinsellik yaşarım hiç bu aklıma gelmemişti. Hemen İstiklal Caddesindeki en ünlü mağazanın vitririne gideceğim. İllaki bir erkeği ikna ederim.

  • avatar

    Bu yabancılar çok genişler biri görür diye hiç çekinmiyorlar ben erkek olduğum halde utanırım biri görecek diye ama güzel film.