Olgun kadın çirkeflik yaparak genç kızı kovdu

İştahlı olgun kadın çok azgın ve kendisini durduramıyor ev arkadaşı olan genç kızın sevgilisine gözünü dikiyor. Çirkeflik yapan olgun kadın genç kızı kovarak genç adamla baş başa kalarak penisi hemen yalamaya başlayarak kendisini siktiriyor. Hemen oturma odasına gelen olgun kadın burada genç adamın penisini dışarıya çıkararak dudakları arasına alıp yalamaya başlıyor. Bu duruma karşı sessiz kalan genç kız olgun kadının kalçaları arasından vajinasını yalamaya başlıyor. Olgun kadın ise genç kızın aralarına katılmalarını istemiyor ve onu kovuyor.

Erkekle baş başa kalan hatun onunla her türlü pozisyonu denemek ve azgınlığını dindirmek için elinden geleni yapıyor. Genç sevgilisinden daha iyi sikiştiğini söylediği olgun kadınlar farklı pozisyonları denemek onun için yeni tecrübe oluyor. Olgun kadının sert kalçaları diri göğüsleriyle büyülenen genç erkek onu her türlü pozisyonda sikerek hızlı bir pompalama gerçekleştirerek hız kesmiyor. Çirkeflik yapan olgun kadın genç adamın uzun süren performansı sonrasında onunla muhteşem boşalma yaşıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Ben daha önce bu şekilde bir ateşli kadın görmedim kadın tam anlamıyla yarak düşkünü.

 • avatar

  Böyle azgın olgun kadın görmedim çok çılgın bir kadın genç erkeğin yerinde ben olmak isterdim.

  • avatar
   Galeyan 4 yıl önce

   Herkes istiyor ama sadece istemek yetmiyor işte. Ya kendinden büyük bir kadın bulacaksın yada erkeğe muhtaç kalmış azgın bir kız yoksa uzak dur.

 • avatar
  İlyas 4 yıl önce

  Olgun kadının yanında hangi erkek olursa olsun kendisinden geçiyor kadının azgınlığı başına vurmuş.