Patroniçe elemanıyla gösterişli am siktirme performansı

Dolgun fizikli milf avrat iş yerinden elemanı olan yakışıklıya kafayı takmıştır. Onunla birlikte olmak için sabırsızlanan avrat sonunda bunu elde etmenin fırsatı eline geçiyor. Hemen amcık performansı sergilemek isteyen gösterişli patroniçe birlikte olmak için hazırlanıyor. Evine davet ettiği elemanının gelmesiyle onu sadece külot ile karşılayarak elemanın gözlerini kamaştırıyor. Bu güzellik karşısında eleman şaşkın bakışlarla onun yaptığı erotik dans hareketlerini izleyerek göğüslerinin büyüklüğünü hayretler içerisinde izliyor. Dar amcığı olduğunu gören eleman bir an önce kalın uzun penisi onun içerisine sokarak sikmek için oldukça sabırsızlanıyor.

Kendisini tamamen patroniçe hatuna bırakarak onun dolgun fizikli kalçalarını bir an önce sikmek için sabırsızlanıyor. Bir süre sonra hemen oral seks yaparak onu etkileyen kadın uzun zamandır peşinde olduğu fırsatı yakaladığı için elemanıyla ilişkiye girme zevkini yaşıyor. Amcık performansı denemek isteyen kadın diri göğüsleri arasına aldığı elemanın penisini kaldırmak ve irileştirmek için uğraş veriyor. Sonunda dolgun fizikli avrat hemen harekete geçerek kendisini elemanının kollarına bırakarak kendisini sikmesi için her türlü rahat pozisyonları deneyerek onun içerisine boşalmasını sağlayarak birlikteliği uzun süreli olarak devam ettiriyor. Am siktirme performansını en üst seviyede tutan kadın defalarca boşalarak yaşadığı bu sıcak ilişki için ona teşekkür ederek sonlandırıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

4 Yorum

 • avatar
  İdris 4 yıl önce

  Dolgun fizikli kadının kalçalarına bayıldım böyle patronum olsa bedava onun yanında am için çalışırım.

 • avatar
  Serhat 4 yıl önce

  Kadın harika böyle gösterişli filmler daha çok izlemek istiyorum beğenerek izlediğim bir film oldu koltukta kadının bacaklarını yukarıya kaldırıp eleman onu iyi yalıyor.

 • avatar

  Böyle patroniçem olsun onun yanında bedava çalışırım kadının büyük memelerine bayıldım.

  • avatar
   Şeker 4 yıl önce

   Lafa gelince her şey yaparsınız icraat sıfır siz erkeklerde genelde.