Azgın teknisyen, bayan patronu kapı aralığından röntgenledi

Orta yaşlı patron kadın aynı iş yerinden çalıştığı elemanla iş seyahatine çıkmak zorunda kalıyor. Günlük kiralık tuttukları bir evde Yaşlı kadının yatak odasını kapı aralığından röntgenleyen genç teknisyen yaşlı patroniçe ile bir an önce ilişkiye girmek istiyor ama ona nasıl yakınlaşacağını bilmiyor. Kadının yatak odasında görüntülerini gizlice cep telefonu kamerasına çeken genç adam durmak nedir bilmiyor. Yorgan altından penisini oynayan genç eleman aynı iş yerinden çalıştığı Yaşlı kadınla yakınlaşmanın fırsatını kolluyor. Kadının kocasını tanıyan genç adam buna henüz cesaret edemediğini söylüyor.Yaşlı kadın bir süre genç adamın odasının kapısına gelerek iyi geceler dileyerek hemen yatak odasına gidiyor.

Bayan patronu soyunmalarını gizlice izledi

Bu fırsatı değerlendirmek isteyen genç adam hemen odasından gizli bir şekilde ayağa kalkarak kadının yatak odasının yolunu tutuyor. Kapı aralığından cep telefonu kamerasıyla onu çekmek istiyor. Günlük kiralık evde yaşayacağı kaçamakların farkında olan adam, Orta yaşlı bayan patronu bu gece sikmekte kararlı olduğunu söylüyor. Kadının kapısına giderek kapı aralığından onun soyunma hareketlerini gizli bir şekilde kameraya kayıt ediyor. Kırmızı iç çamaşırlarıyla kalan Yaşlı kadın bir süre yatakta seksi hareketler sergileyerek kendisini rahatlatmak istiyor. Bu sırada ise kapıdan kadını izleyen teknisyen penisini dışarıya doğru çıkararak avuçların arasında okşamaya başlıyor. Kapıdan gelen sesleri fark eden Yaşlı kadın bir anda yatakta kalkarak kapıya gelerek genç elemana çok kızarak tepki gösteriyor. Böyle bir durumdan dolayı kızan kadın daha sonrasında şok olduğunu ifade ederek onun yatağına gitmesini söylüyor. Teknisyen büyük cesaretini toplayarak iş yerinden çalışma arkadaşı olan Yaşlı patrona bütün hislerini söyleyerek onun tepkisini merak ediyor. Kadın ise yatağa doğru giderek açık bir kapı bırakıyor.

Orta yaşlı bayan patronu ikna etmeyi başardı

Bu davranışlar karşısında odanın içerisine giren teknisyen kapıyı kapatarak hemen yatağa onun yanına giderek bir anda dudaklarına yapışıyor. Yapacağı kaçamak sonrasında heyecanlanan Yaşlı kadın genç teknisyene karşılık vererek bu anların tadını çıkarmak için karar veriyor. Hızlıca soyunan Yaşlı kadın genç elemanın penisini dudakları arasına alarak kısa süreli sakso çekiyor. Penisi iştahlı yalayan tecrübeli bayan patron daha sonra hemen altına bir yastık koyduktan sonra domalarak onu içerisinde hissetmek istediğini söylüyor. Patronun isteklerini yerine getiren eleman uzun süreli olarak onunla her türlü sikiş anını yaşadıktan sonra kadının göğüslerine boşalarak doğru kendi odasına gidiyor. Yaşlı müdüre ise böylesine kaçamak yaşadığına inanamıyor ama zevk aldığını itiraf etmekten geri kalmıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar
  Rıza 2 sene önce

  Azgın bayan patron zaten elemanı odada bekliyormuş sadece istemem yan cebime koy demiş.

 • avatar

  Gerçekten kadın tam istediğim gibi onunla ne kaçamaklar yapmak isterdim beğenerek izlediğim bir video oldu.

 • avatar
  Caner 2 sene önce

  Tam sikmelik bu kadını ben altımda çok iyi sikerim bayan patron bu işi biliyor.