Şirket çalışanları iş yerinde sevişmenin dozunu aşıyorlar

Güzel sekreter etkileyici fiziği ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Çalıştığı şirkette bir çok erkeğin gözdesi olmuş durumdadır. Zengin patronun iş yerinde yoğun bir şekilde çalıştığı esnada ona destek olmak için yanına geliyor. İş yerinde çok az insanın olduğu bir vakitte patronun hemen önünde diz çöken sekreter pantolonun düğmelerini açarak onun penisini dışarıya doğru çıkararak yalamaya başlıyor. Bu dakikalarda oldukça keyif alan patron kendisinden geçtiğini itiraf ederek kadına iltifatlarda bulunuyor. Patronu sekreterini sert bir şekilde anal olarak sikerken aynı iş yerinde çalışan bir kız ise onların bu ilişkisini görüyor. Çalışanlar iş yerinde yaşadıkları sıra dışı sevişmenin dozunu oldukça aşıyorlar.

Bu ilişkiyi gördüğü anda vajinası sulanan diğer çalışan kadın iş arkadaşlarıyla iş yerinde grup seks yapmak için harekete geçiyor. Onları ikna eden sarışın kadın birlikte grup seks yaparak ilişkiyi sürdürüyorlar. Bu şirketin içerisinde görünen tüm çiftler sıra dışı pozisyonlarda hız kesmeden sevişmeyi sürdürüyorlar. Üçlü bir şekilde grup seks yapan çalışanları gören patron iki kadını gözüne kestirerek odasına çağırıyor ve burada onlarla yine aynı şekilde grup yaparak sert pozisyonlarda onları sikerek tatmin etmek için elinden gelen her olayı deniyor. Bu şirketin içerisinde kimin kiminle seviştiği tam olarak belli olmuyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Medet 2 sene önce

  Bu filmdeki şirket çalışanlarının arasında olsam daha ne isterdim

 • avatar

  Bu iş yerinde bedava olarak çalışabilir bu kadınları sikmek için.

  • avatar
   Sinem 2 sene önce

   Genelde kadınlara bakış açınız bu zaten. Hele ki aynı iş yerinde çalışıyorsanız kesinlikle yürüyen kadının arkasından götüne uzunca bakarak ah çekiyorsunuz.