Zenci erkeğin gücünü yatakta canlı hissetti

Yeni evlenen olgun kadın kendine yeterli gelmeyen kocasından doktora gitmesini ister. Ancak çekimser davranması kadını deliye çevirir. Ne yaptıysa kocasını yetersiz olduğuna ikna edemez. En azından bir kere şans vermesini isteyerek zenci erkek arkadaşını evine alır. Burada kocasından habersiz bir şekilde evine gelen zenci adamla muhteşem bir an yaşayacağı için heyecanlı olduğunun farkında olan sarışın kadın yatakta karşısında çıplak bir şekilde yatan zenci adamın penisine doğru yönelerek onun dik penisini dudakları arasına alarak yalamaya başlar. Beyaz eteği büyük kalçaları zenci adamın oldukça hoşuna gitmiştir çünkü kadın onun penisini yalarken saçlarını okşaması gerçekten onun için keyiflidir.

Kocasından hiç bir zevk almayan kadın zenci adamla birliktelik yaşayacağı için çok heyecanlıdır tüm tecrübelerini onun üzerinde test etmek isteyen kadın yatakta zenci erkeğin gücünü hissetmek için epey çaba gösteriyor.Sarışın olgun kadın zenci adamın penisini uzun süreli olarak iştahlı yaladıktan sonra onu bir an önce içerisine almak için harekete geçiyor. Yatakta çıplak bir şekilde yatan zenci adamın penisini avuçlarının arasına alarak dar sıcak amcığına doğru yerleştiren koca götlü olgun kadın yavaş hareketlerle zıplamaya başlıyor. Zenci adam ise koca elleriyle kadını sikerken onun kalçalarına sarılması olayın fitilini daha çok ateşlemeye yetiyor. Kocasıyla deneyemediği tüm pozisyonları denemek için yatakta şahane seks yapan olgun sarışın bir çok bilmediği pozisyonu zenci adamdan öğrenerek var gücüyle boşalmak için çabalıyor. Karısının odasından gelen sesleri kapı arasından dinleyen kocası ise hiç bir şey yapmadan onların işini bitirmesini bekliyor.

Zenci adam bir süre sonra olgun kadını domaltarak onun koca götünü karşısına alarak canlı hızlı bir şekilde kalın penisi onun içerisine sokarak tatmin olmak için hızlıca git gel yapıyor. Sonrasında ise seks sonuna doğru hemen kadının bacak arasını açarak kelepçe pozisyonunda onu sikmeye devam ediyor. Zenci adamın penisinin içerisine gidip gelmesiyle olgun kadın diri büyük göğüslerini avuçlarının arasına alarak sıkıyor ve boşalmak için hazır olduğunu söylüyor. Zenci adam büyük bir hınçla kadının amcığına gidip çıktıktan sonra onun göbeğine bütün döllerini boşaltarak ilişkiyi noktalıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Olgun kadının götüne bayıldım zenci adam onun üzerinde iyi baskı oluşturmuş yatakta sıcak sevimli pozisyonları izlenmeye değerdi. Sarışın kadın benim hayatımda olsa onunla ne maceralar yaşardım.

  • avatar

    Olgun kadın işi biliyor zenci adam çok zorlanmamış onu sikmekte yatakta harikalar yaşamışlar.