Yuvarlak götlü amigo kızın dizlerinin bağı çözüldü

Derbi karşılaşmasında amigoluk yapan güzel kız yorucu günün ardından futbolcu sevgilisinin evine giderek yatağa uzanır. Karşılaşmayı kazanan sevgilisinin kutlaması uzun sürünce yatakta uyuya kalır. Sabah erkenden uyanıp bahçeye çıkarak sonbaharın döktüğü yaprakların üzerinde spor yapmaya başlar. Yuvarlak götünü daireler çizerek salladığı sırada kendini izleyen futbolcu sevgilisinin tacizine uğrayarak irkilir. Seksi kalçalarının çekici olduğunun farkında olan seksi kız erkekle ilişkiye girmek için heyecanlı bir bekleyiş sonrasında onun harekete geçmesiyle hemen şov başlar. Sıkı eşofmanını dizlerine kadar indirip sıcaktan birbirine yapışmış halde durana amına dokunan erkeğin ellerini bastırır.

Heyecanlanan amigo kız içerisinde hissetmek istiyor

Ellerini bastırdığı amcığın yavaş bir şekilde sulanmasıyla neye uğradığını şaşıran kız burada ilişkiye girmek için kararlı duruyor. Bahçede sevişme fikri hoşuna gitse de kendini rahat hissedemez. İçeri girerek halen üzerindeki amigo kıyafeti ile külotunu da indirip yatağın üzerine eğilir. Penisi kısa bir süre yalayan amigo kız bir an önce ellerinin içerisinde hissettiği penisi içine almak için çaba gösteriyor. Seks pozisyonlarında 90 derecelik açıyla götünü açığa çıkaran seksi kız sert şekilde aceleci davranarak siken erkeğin altında çok zorlanır. Bu zorlanmalar ortamı daha çok ısıtıyor ve kızla beraber erkek uzun zamandır yaşamadığı seks dakikalarını yaşayarak bir birlerini mutlu ediyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Abuzer 4 yıl önce

    Çok iyi götü var amigo kızın kalçalarına bayıldım sabah akşam sikerim.

  • avatar
    Mansur 4 yıl önce

    Amigo kızları özel olarak seçiyorlar. Fizikleri çekici olacak, azdırıcı davranacaklar ve buna göre giyinerek normal yaşantılarında da öyle her önüne gelenle yatmayacaklar. Avrupada büyük bir meslek ama bizim buralarda sokak kadını muamelesi görüyorlar.