Yetişkin dul geniş kalçalarıyla inşaatçı elemanı ayarttı

Tek başına hayatını sürdüren zengin olgun kadın evine doğru giderken inşaat işçileri onu görerek onunla fotoğraf çektirmek istiyorlar. Kadın ise onların fotoğraf çektirme isteklerini kırmadan onlarla fotoğraflar çekiyor. İnşaatçılardan bir tanesi kadının peşini bırakmak istemiyor olgun kadınla fırsatı değerlendirerek ilişkiye girmek istiyor. Olgun kadın tek yaşadığı eve giderek sıcaklığın bunaldığı havadan dolayı havuza girip serinlemek istiyor. Hemen bikinisini giyinen olgun seksi kadın büyük kalçaları ve göğüsleri ortaya çıkmıştır. Komşularının görmesine bile aldırış etmeyen seksi kadın her türlü anı yaşamak istiyor. Kendisine hayranlıkla bakan genç inşaatçı erkeğin yanında olmasını isteyen kadın aslında onunla hoş bir şeyler yaşayabileceğini düşünüyor.

Olgun dul havuzda soyunmaya başlıyor. Sıcak kalçalarının etkileyici olduğunun farkında !

Havuz başında seksi bikinisiyle güneşlenen olgun kadın evde kimselerin olmamasının tadını çıkarıyor. Uzun süre havuz içerisinde yüzen olgun kadın hemen üzerindeki bikiniyi çıkararak soyunduktan sonra devasa büyüklükteki göğüsleri ve kalçaları ortaya çıkmıştır. Genç inşaatçı ise kadını izlemekten kendisini alamıyor ve bir cesaretini toplayıp kadının kapısını çalmak için harekete geçiyor. Dışarı çıkmak için hazırlanan olgun kadın kapının çalmasıyla kapıya doğru hareket ediyor. Gelen genç inşaatçının kendisiyle ilişkiye girme isteği sonrasında şaşkına dönen olgun kadın evde baş başa olduğu genç yakışıklı inşaatçı elemanı kırmadan hemen ayakta onunla dudakları birleşip sevişmeye başlıyor. Büyük göğüslerini ellerinin arasına alan genç adam hemen olgun kadının kalçalarını elleri arasına alarak dudaklarından öperek onu düzmenin hayalini kuruyor.

Yetişkin dul onunla cinsellikte sınır tanımıyor

Böylesine dolgun kalçaları ve büyük göğüsleri yalamak için sabırsızlanan genç adam kadını yatağa atarak onu tatmin ettikten sonra kendisini yalatıyor. Olgun kadın çıplak bir şekilde genç adamın penisine doğru yönelerek onu dudaklarının arasına alarak yalayarak sınır tanımayan seks macerasına ilk adımlarını atıyor. Böylesine ateşli bir kadınla aynı yatakta olmak genç adama büyük heyecan veriyor. İnşaatçı olan genç adam hemen kadını istediği tüm pozisyonlarda sikerek onun unutamayacağı bir şekilde zevk alma biçimini uyguladıktan bir süre sonra ikili çok ateşli pozisyonlarda boşalıyorlar. Olgun kadının seks deneyiminin bu kadar içten ve kaliteli olduğunun farkında olan genç adam kadına teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

7 Yorum

 • avatar
  Selman 4 yıl önce

  Böyle büyük götlü kadınları seviyorum kadın inşaatçı genç elemanın geleceğini tahmin ederek ona göre hazırlanmış.

 • avatar
  Haldun 4 yıl önce

  Yetişkin kadın benim hayatımda olsa onunla neler yaşamak isterdim çok beğendim kadının fiziğini büyük göğüsleri dudaklarımla parçalayarak yalardım.

 • avatar

  Böyle olgun kadınları seviyorum etkileyici görünüyor, bu kadını ben siksem bir daha benden vazgeçmez.

 • avatar
  Özkan 4 yıl önce

  Beğenerek izledim bu kadının farklı filmleri varmı ?

 • avatar

  Bayıldım bu erkek beni sikse daha ne isterdim.

  • avatar
   Zengin 4 yıl önce

   Sen onu boşver ben buradayım seni sikebilirim Selma sen yeterki iste.