Yatakta taşkınlık yapan kadına arkadan köklüyor

Evli olmamalarına rağmen yakışıklı erkekle aynı evi paylaşan kadın sabah erkenden uyanıp kendini parmaklıyor. Heyecanlı kıvranışlarını izleyen adam ise onun tombul amını okşamasını izlerken tahrik oluyor. Sanki üzerinde bir erkek varmış gibi taşkınlık yaparak bağırarak inleyen kadına gününü göstermek için soyunup yanına gidiyor. Olgun kadının manikürlü uzun tırnaklarını amından ayırıp kendi kendi ellerini kullanıyor. Kıvrak bedeni yatakta şekilden şekilde giren kadına sahip damarlı yarağını köküne kadar sokarak tatmin ediyor.

Yatakta yaşanan bu ateşli dakikalar sonrasında hemen seksi kadın kaldırmış olduğu penisin üzerindeki yerini alarak kucakta zıplamak istiyor. Zıplarken erkeğin dudaklarına yapışıp onunla zevk dolu pozisyonlar yaşamaktan oldukça zevk aldığını söylüyor. Kadının bir süre bu şekilde zıplamaları sonrasında onun bacak arasına doğru ilerleyerek onu sikiyor. Bu sürede aldığı zevk sebebiyle çok fazla tahrik olan kadın uzun tırnaklarını kullanarak adamın belini tırnaklıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Böyle bir kadın benim yanımda olsa istediği kadar yatakta taşkınlık yapabilir onu baştan çıkarma konusunda kendime güveniyorum.

 • avatar
  Selman 4 yıl önce

  Kadının diri göğüsleri uzun boyu harika güzel onu çatır çutur sikerdim.

 • avatar

  Tam benlik bu kızın arkasından iyi girerdim.