Yatak Altında Sıkışan Olgun Hizmetçiyi Becerdi

Etekli hizmetçi yatak altını temizlerken yatağın altına sıkışıyor. Hemen yardım isteyen olgun hizmetçinin yanına genç erkek yaklaşıyor. Kadını oradan kurtarmadan gördüğü bacak arasına doğru ilerleyerek hizmetçinin am kısmını yalamaya başlıyor. Olgun hizmetçi yapma demesine rağmen durmayan erkek sonrasında ise kadının içerisine penisini alarak sokmaya başlıyor. Olgun hizmetçi bu anlarda ise rahat bir nefes alarak içerisine giren genç erkeğin penisinin tadını alarak sik aşkım gibi cümleler kullanıyor.

Olgun hizmetçi kadın bunun hesabını çok pis soracağını söyleyerek kes şunu diyerek yalandan bağırıyor. Sonrasında ise artık bu durumdan vazgeçerek genç adamın kalın penisinin içerisine dolaşmasına izin veriyor. Tam boşalırken kadının dizlerinin titremesiyle birlikte muhteşem orgazmı yaşayarak keyifle bu sex macerasını sonlandırıyorlar.

Kategoriler:

Olgun Milf, Yaşlı Mature

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Kurtarıcı 4 yıl önce

  Kadının baldırları çok çekici, kafamı arasına soksam uzun süre nefes bile almadan yalayabilirim. Doyurucu hatta tatmin edici bir video bence izlemeyen kendisi kaybeder.

  • avatar
   Züleyha 4 yıl önce

   Hizmetin her türlüsü geçerlidir, kadın duygularını kullanmadan karar veriyor. Yani fiziki olarak vücudu seks istiyor. Hemen yalarım muhabbetine girmeyelim.