Yaşlı adam rus hemşiresiyle yatak odasında sevişti

Yaşlı adam evine getirdiği rus hemşiresiyle yakınlaşarak onunla aslında ilişkiye girmek istiyor. Seksi hemşire ise yaşlı adamın zengin olmasını fırsata çevirerek izledikleri yetişkin tv kanallarındaki pozisyonları onunla denemek istiyor. Yaşlı adam hemşire kadınla yakınlaşmadan önce onun vücudunu çıplak bir şekilde görmek istiyor. Bu sıcak yakınlaşmalar sonrasında ise hemşire kadının kalçalarını öperek onun dudaklarına yapışıyor. Kadın çıplak bir şekilde yatakta bacak arasını açarak bu yaşlı adamın tüm tecrübesini görmek isteyerek ona oral seks yaptırıyor. Yaşlı adam rus hemşire kadına oral seks yaparken onun titreme şeklinde hareketleri daha hırçın yaparak birlikte ilişkiye girerek boşalma gerçekleştiriyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Yaşlı adama bak cillop gibi hatunu sikiyor biz burada mastürbasyon yaparak rahatlamaya çalışıyoruz.

 • avatar

  Kadının seksi iç çamaşırlarına bayıldım böyle rus sevgilim olsa daha ne isterim.

 • avatar

  Yaşlıların bu seks aşkı beni deli ediyor. Neden Rus hatunlar yaşlılara ilgi duyuyorlar onu da anlamış değilim ayrıca. Ama ben olsam onun yerinde çok daha fazla zevk alırdı.

  • avatar
   Sevgül 4 yıl önce

   Senin gibi hemen boşalmıyor yaşlı erkekler. Bende çok seviyorum hemde Türk kızıyım. Daha ilk dakikadan boşalıp boynunu büken erkekler yerine saatlerce içimde çalışan yaşlı erkekleri tercih ediyorum.