Uzun manken büro içerisinde fotoğrafçıyla büyük doygunluk

Uzun boylu manken bir ajansa giderek burada fotoğraflarını çektirmek için harekete geçiyor. Burada seksi manken hemen üzerinde bulunan elbiseleri soyunarak seksi bir şekilde yarı çıplak kalıyor. Onun fotoğraflarını çekmeye başladıktan sonra iç çamaşırlı rus asıllı manken frikik vererek onu fotoğrafçıyı baştan çıkarmak ve onunla birlikte olmak için iltifatlar ediyorlar. Bu sempatik tavırlar sonrasında ise hemen fotoğraf çekmeyi bırakarak büro içerisinde uzun boylu mankeni soyan fotoğrafçı onunla büyük doygunluk yaşamak için harekete geçiyor.

Önce seksi manken penisi dudakları arasına alarak usulca yaladıktan sonra kendisini onun kollarına bırakarak bu anları yaşıyor. Bir süre sonra çılgınlık derecesi yüksek bir şekilde kadının kalçalarını önüne doğru alarak mankenin dar ve sıcak vajinasından içeriye kalkmış hazır penisi sokarak yavaş hareketlerle git gel yapıyor. Bu durum sonrasında orada bulunan kanepe üzerinde büyük doygunluk yaşayan manken haz sesleriyle büro içerisinde bütün duvarları yankılatıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Bende daha önce sevgilimle bu şekilde anı olsun diye erotik fotoğraflarımı çektirmiştim sonrasında yaşadığımız cinsellik ve doygunluk bizi oldukça memnun etmişti hala unutamıyorum.

  • avatar

    Çok iyi bir film izlerken büyük zevk aldım eski sevgilimle bu şekilde kaçamaklar iş yerinde yapmıştık.