Uyuyan kızın eline sikini veriyor

Azgın genç ev arkadaşının kız kardeşine abayı yakar. Genç kızla birlikte olmak için her yolu denemesine rağmen bir türlü kendini beğendiremez. Abisinin de baskısını üzerinde hisseden genç kız yüz vermeyince hile yapmaya karar verir. Ufak meme uçları gömleğinden belli olan kıza kokteyl hazırlayarak içine uyku hapı katar. Bir süre sonra uykusu gelen genç kız yatak odasına giderek uyumuştur. Azgın genç planladığı gibi uykuya dalan kızın gömleğinin düğmelerini açarak meme uçlarına diliyle dokunur. Sıcak götünü de tatmin etmek isteyip sikini çıkarıp genç kızın eline verir. Uykulu halde eline aldığı yarağı sıkıca kavrayan kızın uyanması zor görününce şuursuzca penisini kavraması adama aşırı zevk veriyordur. Hemen sikini hafif kıllı amın içine sokarak genç kızı orgazm olmak üzere uyandırıp amacına çoktan ulaşır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Konulu Porno 4 yıl önce

  Harika ötesi konusu var. Birde kadın zaten yarakları avuçlamaya alışmış hiç itiraz etmeden uykuda bile olsa kökünden yakalıyor. Sonra uyanınca da ne kadar iddialı olduğunu kanıtlıyor.

 • avatar

  Kızın durumu içler açısı. Kimin sikini eline aldığını bile bilmeden tahrik oluyor. Acıdım diyecem ama sonrasından da deli gibi seks yapıyor.

 • avatar

  Çok beğendim bu kadını ben sabahlara kadar sikerim.

 • avatar

  Çok iyi bir film bu şekilde japon filmleri daha gerçekçi oluyor ama bu videoyuda beğendim.