Ufak memeli sarışının erotik dokunuşlar ile çözüldü

Genç kız sevgilisi olan adama karşı duygusal anlamda birşeyler hissetmesine rağmen bir türlü cinsel olarak yakınlaşma sağlamamıştır. Güzel görünen göğüslerini bile adamın okşamasına izin vermeyerek farklı odalarda kalarak kendini naza çeker. Çeşitli kurlar yapmasına rağmen sekse ikna edemeyen adamın da artık sabrı taşmak üzeredir. Pürüzsüz tenini bir an önce tatmak isteyerek niyetini bozarak sabah erkenden genç kızın odasına girer.

Seksi tül sabahlık ile yatağın üzerine yatan genç kız uyanık olmasına rağmen halen kendini geri plana çeker. Erkeğinin bacaklarını öperken kirli sakalının batmasından bile tahrik olur. Yinede istemsiz tavırlar sergilemek istese de erotik dokunuşlar yapan adama karşılık vermemesi imkansız hale gelir. İçinde küllenen seks ateşi kor gibi yanmaya başladığından vücudu buna izin vermez. Saçlarından çekiştirerek göğüslerine bastırdığı adamın sıcak dilini vücudunun her yanında hissetmeyi arzular. Kendini sevgilisi olan erkeğin kollarına bırakan sarışın doyuma ulaşana kadar kendini sikmesine izin verir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Zafer 2 sene önce

    Bu kadının adını bilen varmı sarışın kadına hasta oldum.

  • avatar
    Oktay 2 sene önce

    Gerçeklik payı çok yüksek geçenlerde tanıştığım kız seks yapmak istemiyordu. Önce boynundan öpmeye başladım. Sonra bacaklarını okşarken bir de baktım beni becer diye inliyor.