Tıraşlı amı kaşınan kız mastürbasyon yaparken yakalandı

Genç kız yeni erkek arkadaşına daha güzel görünmek için duşa girer. Seksi amını uzayan kıllarından kurtarmak için tıraş ederek parlak hale getirir. Kaymak gibi olan cinsel organını az süre okşayarak uyumak için yatağa uzanır. Sabah erkenden işe giden erkek arkadaşının gecenin geç saati olmasına gelmemesi genç kızın sabrını zorluyordur. O kadar hazırlığının boşa gideceğini düşünerek elini külotunun içine sokar.

Yeni tıraşladığı amının kılları kaşınan kız külotunun içindeki ellerini ustalıkla kullanır. Tırnaklarının canını yakmasından bile zevk alarak gözlerini kapatıp porno hayalini kurarak mastürbasyona başlar. Pembe renkli cinsel organını avuçlarının için elalan genç kız yaklaşmakta olan orgazmı beklerken içeri erkek arkadaşı gelir. Kızın genital bölgesindeki zevk sıvısının ışıltısı gözüne çarpan delikanlı soyunarak bacak arasına kafasını sokar. Rahatlıkla klitorisin tamamını ağzına alarak emen delikanlı güzel kızın bacaklarını 180 derece açarak penisini köküne kadar bastırır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Serkan 4 yıl önce

  Matematik uzmanı gibi adam, üçgen amcığın arasına iyi yerleştirdi. Güncel seks pozisyonum bundan böyle bu olacak.

 • avatar

  Cillop gibi amcık dedikleri bu olsa gerek beğendim.

  • avatar
   Selena 4 yıl önce

   Bende yeni tıraş oldum ama bu seferde çok kaşınıyor. Kaşınınca tahrik oluyorum sulanmış halde evin içerisinde nasıl tatmin olabilirim diye sürtünüp duruyorum.