Masöz evinde genç müşterisini şaşırtan muamele yapıyor

Genç adam masaj yaptırmak için bir milf masözün evine geliyor. Yorgunluk atmak isteyen genç adam bu durumdan aslında utanıyor ama olgun kadın onun rahat olmasını istiyor. Kendisini tamamen olgun masözün kollarına bırakıyor. Milf sarışın diri göğüsleriyle dikkatleri üzerine çeken kadın banyoya götürdüğü genç adamı hemen soymaya başlıyor ve onun çıplak kalmasını fırsat bilerek masaj yapmadan önce onun penisini ellerinin arasına alarak dudakları arasına yerleştirerek yalamaya başlıyor. Erkeğin daha rahat olmasını isteyen kadın bir süre sonra banyo yaptırmak için suyu açarak birlikte suyun altında sevişmeye başlıyorlar.

Böylesine etkileyici bir kadınla beraber olmanın zevkini yaşayan genç adam su altında kadının büyük kalçalarına doğru siki değdikçe hareketlenmeye başlıyor. Tecrübeli olduğunu düşündüğü masöz kadın ise genç adamın her yerini yıkadıktan sonra duştan çıkıyorlar ve masaj koltuğunda kalın siki elleri arasına alarak genç adamın tüm vücuduna dil darbeleri götürerek yalamaya başlıyor. En son ise seksi kadın büyük kalçalarıyla bu müşterisinin kucağına çıkarak kalın penisi dar deliğinin içerisine alarak onun üzerinde zıplayarak keyifli pozisyonlar ortaya çıkarıyor. Uzun süreli masaj pornosu olarak göze çarpan filmde genç adam oldukça mutlu olduğunu söylüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Banyoda bir kez seks yaptım daha önce ilişkiye girmedim ama zevkli oluyor, daha önce havuzda ilişki yaşadım su altında çok iyi oluyor bu kadın işi biliyor.

  • avatar

    Bu kadının bana masaj yapmasını isterdim severek izledim masöz on numara.