Seksi mankenin yakışıklıyla sınır tanımayan ateşli sahneleri

Yakışıklı erkek bir konu için tartıştığı güzel mankenle birlikte olmak için çaba gösteriyor. Onunla sempatik sohbet sonrasında güzel kadının isteğiyle beraber dudakları birleşerek sevişmeye başlıyorlar. En yakın arkadaşının erkek arkadaşıyla ilişkiye girmek kadın için zor görünüyor. Öpüşmeyi bir süre sonra durduran ateşli kız bu yaptığının yanlış olduğunu söylüyor ama yakışıklı onun dudaklarının tadını aldığı için genç ateşli mankeni ikna etmeye çalışıyor. Romantik yakınlaşmalar sonrasında bacağında dövmesi olan seksi mankenin dudaklarına yapışarak onun bacaklarını okşayarak öpmeye devam ediyor. Bu alımlı sıcak yakınlaşmalara daha fazla dayanamayan genç ateşli çift yavaş hareketlerle soyunmaya başlıyor.

Bacak arasını açan güzel mankenin iç çamaşırı üzerinden onun sıcak yanan amcığına yönelen yakışıklı onu okşarken parmaklamaya başlıyor. Aldığı zevk sebebiyle kendisini kontrol etmekte çok zorlanan ateşli manken yavaş hareketlerle soyunarak onun karşısında iç çamaşırlarıyla kalıyor. Yakışıklının önünde eğilerek gülümseyen seksi manken pantolon düğmelerini yavaş hareketlerle açarak onu yalamaya başlıyor. Sıkı götü olan manken en yakın arkadaşının sevgilisinin penisini içerisine alacağı için çok heyecanlı olduğunu öpüşürken defalarca söylüyor. Tanga iç çamaşırı giyen mankenin etkileyici götü izleyenleri oldukça azdırmayı başarıyor. Penisi dudaklarıyla yalayan seksi manken hemen bacak arasını açarak ıslanan vajinasını emdirmiş olduktan sonra hemen yatakta bacaklarını yakışıklı adamın omuzlarına doğru atarak onun kalkmış penisini içerisine alarak pompalatmaya başlıyor.

Bu keyifli süren dakikalarda nefes alışverişi hızlanan kadının kulaklarını öpen yakışıklı işi tam anlamıyla iyi bildiğini söylüyor. İlişkinin bir çok pozisyonlarını deneyen ateşli çift en sonunda domalma pozisyonuna geçiş yapıyorlar ve zevkten gözü dönen kız sonunda titreme yaşayarak boşalıyor. Manken kızın boşalmasıyla penisini onun amcığından çıkaran yakışıklı bütün döllerini kadının götüne boşaltıyor. Ateşli sıcak sahneleri yaşayan güzel manken sonunda bu yakışıklıya teşekkür ederek bir daha yapmak üzere evden ayrılıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Böyle sevgilim olsun daha ne isterim seksi manken tam bana göre onunla ateşli sahneleri izlerken iki kez boşaldım.

 • avatar

  Hatuna bayıldım tam sikilmelik yakışıklı adam kadını iyi becermiş böylesine ateşli sahneleri bende yaşamak isterdim.

  • avatar

   Bende yaşamak istiyorum Alper gel yaşayalım uzun zamandır tık yok bende.