Jartiyerli olgun iş kadını patronun moralini düzeltiyor

Seksi jartiyer giymiş olgun iş kadını patronu olan kişinin moralinin bozuk olduğunu biliyor ve hemen onun yanına giderek sohbet ederek onun kafasını rahatlatmaya çalışıyor. Bir süre konuşarak netice alamayan jartiyer giymiş seksi iş kadını hemen adamın yanına doğru yaklaşarak onun boyun bölgesinden öpüyor. İş kadınının böylesine tahrik edici hareketlerine karşı koyamayan patron onun dudaklarına yapışarak ateşli bir şekilde sevişmeye başlıyor.

İş kadını jartiyerli olgun kadın yavaş hareketleriyle soyunarak onuna unutulmaz bir seks filmi çevirerek ofiste kendilerinden geçiyorlar. Sonrasında ise patronun moralini düzeltmenin en iyi yönteminin bu olduğunu söylüyor ve sonrasında kadının kalçalarını patron önüne alarak hızlıca sikiyor. Bir süre sonra masada bacak arasını açarak git gel yaparak onunla tatmin edici bir ilişkiye giriyor.

Olgun iş kadını patronuyla yaptığı kaçamaklar sonrasında ise bu anlardan mutlu olarak cinsel birlikteliği orgazm olasıya kadar yaşıyor. Patronu kadının içerisine boşalmak için ondan izin istiyor ve kadının vermesiyle ikili titreme yaşayarak boşalıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Dürüst 4 yıl önce

    Böyle jartiyer giymiş olgun iş kadınlarına bayılıyorum bana daha çok seksi geliyorlar.