Seks bağımlısı sekreter, iş stresi yaşayan patronuna asıldı

İş yoğunluğu sebebiyle, iş stresi yaşayan patronuna üzülen seks bağımlısı seksi sekreterinin yanına gelmesiyle beynini rahatlatarak ona karşı özel ilgi gösteriyor. Siyah mini eteğiyle özel görünümü olan seksi sekreter masa başında çalışan patronun omuzlarına elleriyle masaj yaparak onu rahatlatmaya çalışıyor. Seksi konuşmalar sergileyen sekreter dekolteli göğüsleri görünen elbisesiyle hemen patronun kucağına oturarak göğüslerini öptürüyor Bu göğüsleri öperken hemen ateşli asistan onun kucağına oturarak onunla dudakları birleşip sevişmeye başlıyor. Patronu mini etek giymiş güzel kadının bacak arasından vajinasını okşuyor. Patronuna asılan sekreter sonunda bu konuda başarılı olarak hemen ikili harekete geçerek sevişmeyi sürdürüyorlar.

Jartiyer iç çamaşırı olan güzel sekreter dizleri üzerinde çömelerek hemen pantolonun düğmelerini açarak kalkmış penisi iştahlı bir şekilde yalamaya başlıyor. Mastürbasyon ve sakso konusunda kendisini uzman olarak kabul eden güzel bir süre sonra hemen patronun oturduğu sandalyeye kendisi oturarak iç çamaşırlarını çıkararak beyaz olan şeftali gibi amcığını yalatıyor. Patronun yalamasıyla neye uğradığını şaşıran güzel kadın onun kafasını tutarak baskı oluşturuyor. Zevk alarak bulutların üzerine çıkan orta yaşlı sekreterin diri göğüslerini patronu avuçlarının arasına alarak sıkmayı ihmal etmiyor.

Burada sandalye üzerinde otururken sekreterin dudaklarına penisini sokarak onu merdivenlerden yukarıya yatak odasına götürüyor ama izlediği filmlerden gördüğü pozisyonları denemek isteyen patron hemen oradaki merdiven başında kadının iç çamaşırlarını indirdikten sonra onun götünü yalamaya başlıyor. Bu pozisyonlardan oldukça zevk alan kadın artık bu penisi içerisine almak ve onunla anı yaşamak istiyor. Beyaz renk olan koltukta kadını hemen domaltma yani doggy pozisyonuna getirerek onun belinden kavradıktan sonra sikiyor. Patronun kendisini sikmesiyle elleriyle amcığını oynayan kadın defalarca boşalmayı arzulamak dan geri kalmıyor.

Onu uzun süreli olarak siken patron bir sürü sonra onun arkasına abanarak çok daha hızlı ve ileriye giden pozisyonlarda onu sikiyor. Seks bağımlısı sekreter kadın patronla kısa koltukta her türlü pozisyonu deneyerek unutulmaz uzun süreli bir seks filmine imza atarak uzun zamandır yaşamadığı cinselliği burada yaşayarak boşalma gerçekleştiriyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Böyle sekreterim olsun daha ne isterim adamı azdırmak için her türlü pozisyonu yaşıyor. Jartiyer giymiş siyah etekli sekreter çok etkileyici seks bağımlısı olduğu her halinden belli oluyor.

 • avatar

  Sekreterin uzun boyu giymiş olduğu jartiyer çorapları beni etkiledi, böyle bir kadınla sıcak bir seks yaşamak isterdim. Patron onunla böylesine ateşli ilişki yaşadığı içi kendisini çok şanslı hissediyor olmalı.

 • avatar
  Melisa 4 yıl önce

  Koltukta sevişenleri anlamıyorum gidin yatak var orada işinizi görün rahat, rahat ne kasıyorsunuz.