Olgun komşunun bahaneleri sonrası sıcak temas

Orta yaşlı mature olan ev hanımı olgun komşusuyla sıcak yakınlaşma yaşayan genç adam onunla her zaman sohbet ederek yakınlaşıyorlar. Kendisini yalnız hisseden kadın evinde tek başına yaşıyor, fakat genç adamı baştan çıkararak belirli bahanelerle onunla devamlı görüşmek istiyor. Marketten dönen kadın yolda bu genç adamı görerek onunla sohbet ediyor. Genç adam omuzlarının ağrıdığından bahsediyor ve bunun üzerine kadın ona masaj yapma teklifinde bulunuyor. Bu teklifi bir süre düşünerek olgun kadının evine gitmeyi kabul ediyor.

Ev hanımı olan komşusunun seksi olduğu konusunda hiç şüphesi olmayan genç adam onu sikmek için her zaman sabırsız olduğunu düşünüyor. Orta yaşlı mature kadın ise genelde yetişkin tv kanalları izleyerek oradaki vip premium kanallarından öğrendiği pozisyonları denemek için birini arıyordu. Sonunda eline gelen fırsatı geri çevirmeyen adam kadının evine gidiyor. Ev hanımı komşusu hemen onu yatak odasına alarak onun omuzlarını sıkıyor. Kadının kendisini okşaması sonrasında tahrik olmaya başlayarak onunla sıcak temas yaşıyorlar. Kendisini tamamen bu kadının kollarına bırakan genç adam sonrasında ise kadının bir anda kucağına çıkmasıyla kendisinden geçiyor.

Bu seks bahaneleri sonrasında penisi eline alan kadın bir çırpıda ateş gibi yanan amcığından içeriye sokarak zıplamaya başlıyor. Kadının vajina sıcaklığını hissettiği bir anda kendilerinden geçerek harika pozisyonda ilişki yaşıyorlar. Olgun kadına kendisini bırakarak onunla beraber deneyim yaşayan genç erkek onu zıplatmak için her fırsatı değerlendirerek harika bir filme imza atıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Böyle komşum olsun daha ne isterim kadının yaptığı hareketler gerçekten çok iyi etek tam istediğim gibi böyle işini bilen olgun kadınlara bayılıyorum.

  • avatar
    Azgın 4 yıl önce

    Bu kadının oral seks yaptığı esnada boşaldım çok heyecanlı bir film.