Öğle arasını seks ile değerlendiren yeni evli çift

Yeni evlenmiş olan çift birbirlerinden ayrı kalmaya pek alışkın değiller. Ne zaman fırsat bulsalar hep özlemini çektikleri cinselliği yaşıyorlar. Genç hatunun kocasının iş yerinin yakında olması onun için büyük avantaj sağlıyor. Ne zaman çok azsa öğle arasında olan kocasını eve çağırıp kendini siktiriyor. Biraz aceleye gelse de böylesi acele sikiş yeni evli çiftin hoşuna gidiyor.

Öğle arasına az vakit kala genç adam yine karısından gelen seks teklifi ile yerinde duramaz hale geliyor. Tazecik bedeninin ateşli fotoğraflarını gönderen karısına geleceğine dair söz veriyor. Öğle arası girdiğinde arabasına binerek hız kurallarını alt üst edercesine evine geliyor. Dik göğüslü ateşli karısını soymadan sevişmeye başlıyor. Önce memelerini sonra bacak arasını yalamaya başlıyor. Zamanla yarışan genç adam ateşli karısının tatmin olmasını sağlamak için ufak deliğine sert giriş yapıyor.

Seks sözcükleri odasının içerisinde yankılanırken bir an önce boşalmaya çalışan genç erkek karısının ufak vajinasını doyurmaya çalışıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Semra 3 sene önce

    Bayıldım bu çiftin arasında olup onlarla grup yapmak isterdim.