Patronun olgun karısının azgınlıkları durmak bilmedi

Genç adam bir şirkette çalışarak patronun evine misafir oluyor. Patronun şehir dışına gitmesi sebebiyle karısına sahip çıkması gereken eleman salon kısmında çıplak bir şekilde yatıyor. Patronun gelmesini bekleyen adam onun şehir dışında işlerinin uzamasıyla evde kalıyor ve hemen gecenin geç saatlerinde televizyonun karşısına geçerek orada bulunan filmlerden bir tanesini açarak izlemeye başlıyor. İzlediği filmlerin porno olduğunu gören erkek hiç ses etmeden sessizce onu takarak izlemeye koyuluyor. Filmin ilerleyen sürelerinde gördüğü manzara karşısında hemen penisini ellerinin arasına alarak mastürbasyon yaparak boşalmaya başlıyor. Yatak odasında uyuyan sarışın patronun olgun karısı ise genç elemanın mastürbasyon yaptığını görerek tepkisiz bir şekilde onun arkasına geliyor.

Burada hemen harekete geçen kadın bacak arasından cinsel bölgelerini okşuyor daha fazla dayanamayan kadın bu fırsatı değerlendirmek ve kendisini bu azgın genç adama siktirmek istiyor. Sonunda istediklerine kavuşan kadın çıplak kaldığı bir anda hemen koltukta genç adamın arkasından sarılarak onun penisini dudakları arasına alarak sakso çekiyor. Bu durum karşısında toparlanmaya çalışan genç adam çok utanıyor ama olgun kadının onu teselli etmesi ve rahatlama istekleri karşısında şok oluyor ama olgun kadının tecrübelerine güvenerek patronun sarışın karısını sert bir şekilde koltukta sikiyor. Genç adam tarafından sikilmenin keyfini yaşayan olgun kadın böylesine azgınlık yaşayacağı dakikaları hiç unutmayacağını söyleyerek işini bitirip doğru yatak odasına gidiyor. Ateşli kadının kalçalarını önüne alarak sert bir şekilde pompalayan genç adam taş gibi kadına sahip olarak bu anlardan zevk aldığını söyleyerek boşalıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Böyle azgın bir kadın benim karşıma neden çıkmaz anlamam kadın işi biliyor onunla böylesine ateşli sahneleri yaşamak isterdim. Patron gelmeden ben onu çok fazla sikerdim.

  • avatar

    Böylesine azgın kadınları seviyorum kadın yanıyor ben olsam direk kadının üzerine atlardım hangi aklı başında kadın senin karşına iç çamaşırlarıyla gelir ki ne bekliyon.