Lezbiyen dolap içerisine gizli kamera yerleştirdi

Ateşli genç lezbiyen bayan eve gelecek arkadaşının haberi olmadan dolaba gizli bir kamera yerleştiriyor. Bayan arkadaşının gelmesini bekliyor onunla yaşayacağı sıcak pozisyonları ve dakikaları kayıt altında tutmak isteyen seksi kalçalı kadın bir süre sonra eve gelen bayan arkadaşını ellerinden tutarak yatak odasına götürerek burada öpüşmeye başlıyorlar. Lezbiyen ilişki yaşayan kadın ise dolabın içende bir kameranın olduğunun farkına varmadan tutkuyla onunla birlikte oluyor.

Yaşadıkları inanılmaz özel dakikaları sevişerek uzun süre sürdüren çift bir süre sonra yavaş hareketlerle soyunmaya başlıyorlar. Gizli kamera yerleştiren kot pantolonlu kız hemen olgun sayılacak kadının kucağına çıkarak üzerini yavaş hareketleriyle soyunuyor. Kot pantolon giymiş kadının belinden görünen tanga iç çamaşırları harika görünüyor ve ikili çıplak kaldıktan bir süre sonra orgazm olarak ilişkiye giriyorlar. Çıplak kalan kadınlar parmaklarını kullanarak orgazmı yaşadıkları her anın tadını çıkararak sonunda sürtünerek tekrar boşalıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Kızlar çok harika kot pantolonlu kadına bayıldım tam sikmelik.

 • avatar

  Süper kızlar onların arasında olmak isterdim fiziklerini beğendim. Kot pantolonu altına tanga giymiş çok beğendim çok sıra dışı olmuşlar yalnız arkadaşı gizli kamerayı fark etmiyor.

 • avatar
  Yasemin 4 yıl önce

  Bende böyle partnerler arıyorum ama bulamıyorum sevimli kadınlar.

 • avatar
  Hulisi 4 yıl önce

  Bu kadınların aralarında olsam ikisini ne sikerdim be