Yarak sever çilli kız tırcı sevgilisini mutlu ediyor

Kızıl saçlı yarak hastası olan çilli kız tırcı sevgilisinin uzun yoldan gelmesiyle beraber hemen yatak odasının yolunu tutuyorlar. İngiliz asıllı olan yarak hastası kız hemen tırcı sevgilisini üzerine doğru çekiyor. Burada kızın bacaklarını hemen okşayarak iç çamaşırları üzerinden bakire amcığını okşamaya doyamıyor. Dudakları birleşerek uzun süreli öpüşerek nefes alışverişi hızlanıyor. Sonrasında ise tırcı uzun zamandır görmediği kızıl saçlı kız arkadaşını mutlu etmek için epey çaba sarf ediyor.

Şapkalı tırcı sevgilisi çilli kızın bacak arasını dil darbeleri atarak yalamaya başladığı andan itibaren kızıl saçlı farklı bir zevk alıyor. Hiç yaşamadığı duyguları yaşayan çilli kız zevk sesleri çıkarmamak için orada bulunan yastığı ısırıyor. Sonrasında ise beyaz tenli İngiliz kızıl domaltıp içerisine girerek kalın sikiyle ona pompa yaparak onu boşaltmak için çaba göstererek seks sonrasında boşalma gerçekleştiriyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Kamyoncunun altından kalkmak kolay değildir tabi. Adam kadını iyi benzetti.

  • avatar
    Tırcı 4 yıl önce

    Bende otobanda otostop çeken bir kadın almıştım ama beni soydu gittiler bir dahada yoldan bir kadın almadım sizde almayın. Yabancı ülkede durum daha farklıdır belkide ama dolandırıyorlar çoğu genelde.