Kızıl saçlı kız kuaför adamın oyununa geliyor

Genç kız kızıl saçlarını kestirmek için kuaförü olan adamın iş yerine gidiyor. Uzun süren yolculuk sonunda kuaför salonunun kapalı olduğunu görüyor. Yola çıkmadan mobil telefonundan kuaför adamı aramadığına pişman olarak önce yapması gerekeni sonra yapıyor. Ertesi gün önemli buluşması olduğunu söylediği kuaför adamın bölgeye yakın olan evine gidiyor. Evinde kendine yardımcı olacağını düşündüğü adamı çıplak halde görmek kızıl saçlı kızı da baştan çıkarıyor. Öncelikle vücudunun cinsel isteğini yerine getirmek isteyerek bilerek karşısına çıplak çıkan kuaför adamın parlak vücudunu emerek morartıyor. Ardından yatağına uzanıp amatör olduğunu her açıdan belli eden doyurucu sikiş ile tatmin oluyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar
  Doğan 3 sene önce

  Kızın amı bir hayli zamandır erkek görmemiş. Daha ilk dokunuştan sonra bile kendini kaybediyor. Ne azgın hatunlar varda bize denk gelmiyor. Bizimkiler kalkmışı indirirken onlardaki bayanlar inmişi diriltiyor.

  • avatar
   Emila 3 sene önce

   Biraz daha ağlamış olsaydın kendim gelecektim ayaklarına kadar. Çok içimi acıttın ama yinede seninle güzel sex vakitleri geçirebiliriz.