Kırmızı külotlu kızla ev yapımı hd film

Genç kız modası geçen kıyafetlerini yardım amaçlı ihtiyacı olanlara dağıtmak ister. Bunun için internet üzerinden açtığı ilan ile ihtiyaç sahiplerini bulmaya çalışır. Kıyafetlerin arasında en özel anılarını da yaşadığı fantezi iç çamaşırları da vardır. Nihayetinde bir erkek alıcı bularak adresini verip evine çağırır.

Eve gelen adamın bu kadar yakışıklı olabileceğini aklının ucundan bile geçirmeyen genç kız ağzının sularını zorlukla siler. Adamı salona davet ederek vermek istediği kıyafetleri hızlıca gösterirken sıra en çok sevdiği seksi iç çamaşırına gelir. Halen üzerinde kendi parfümü kokan kırmızı külotu adamın eline verip koklamasını ister. Derin bir nefes ile koklayan adamın üzerine oturan azgın kız onunla sevişmeye başlamıştır. En çok sevdiği pozisyonları yapmak için kırmızı külotu giyerek dizlerinin üzerine uzanır. Adamın arkasında mermi gibi giren sert yarağı ile inlerken kızaran kalçası ona o günü hatırlatacak en güzel anı olarak kalır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Kızın götüne hayran kaldım. Keşke yanımda olsaydı ne yapsa karşı koymazdım ama yeter ki bana versin

 • avatar
  Kubilay 4 yıl önce

  Bu göt karşımda olsa çok sert sikerim bu adamlar beceriksiz. Kırmızı külotlu kadınları seviyorum çok seksi oluyorlar.

  • avatar

   Bende çok seviyorum hele ki sarışın olsun üzerine birde kırmızı iç çamaşırı giyince çok seksi görünüyorlar. Güzellik ikinci planda kalıyor.