Karısı evde yokken kırmızı iç çamaşırlı bakıcıyı sikti

Olgun iş adamı evde bakıcı olarak çalışan esmer harika bir seksi bakıcıya abayı yakmıştır. Onu sikmek için türlü yollar aramaya başlar. Karısının şehir dışına gitmesini fırsat bilerek bakıcı kadınla sohbet etmeye başlar. Bakıcı genç kız ise adamın kendisine karşı ilgili olduğunu fark ediyor. Bu gece onunla sikiş yaşayacağını anlayan bakıcı en güzel seksi kırmızı iç çamaşırlarını giyinerek adamı beklemeye başlar. Beklediği olgun adam sonunda onun yanına gelir birlikte koltukta sohbet ederken bir anda onun bacak arasına elini atarak am deliğini okşuyor.

Olgun ev sahibine kendisini teslim eden bakıcı aldığı haz ve mutluluk karşısında oldukça etkileniyor. Bu şekilde bir seks pozisyonu beklemeyen kadın onunla unutulmaz seks sahnelerini yaşıyor. Hemen harekete geçen adam kadını soyduktan sonra iç çamaşırlarını bile çıkarmadan kalkmış sikinin ucunu tükürükledikten sonra anal deliğine baskı yapıyor. Göt deliğinden içeriye penisi zorla alan bakıcı yaşadığı sert sex deneyimi onu zorlamış olsada aldığı zevk onu mest ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar
    Sikici 3 sene önce

    Görüntü kalitesi çok güzel uzun bir film dev ekranda izleyince bam başka oluyor beğendim izleyin memnun kalırsınız.

    • avatar

      Hep izliyoruz gerçek hayatta da böyle oluyor. Millet karıları götürüyor birisini bırakıp diğerini alıyor biz sadece seyrediyoruz.