Kamerunlu Zenci Adam İle Parmak Isırtan Sikiş

Alkole düşkün olan kadın tasarımcı olarak çalıştığı işyerinin sahibi olan zenci adamla yalnız kalmıştır. Sohbet sırasında Pasion Azteca Platin Tekila içkisinin tadını çok merak ettiğini söyler. Kamerunlu zenci adam seksi kadının isteğini emir sayarak elinden tuttuğu gibi arabasına bindirip şehrin en ünlü oteline götürür. Hippi gençlerin yüksek müzik eşliğindeki danslarını izlerken bir yandan konyağı yudumlayan kadın zenci adamın sarılmasıyla azmaya başlar. Büyük siyah penisin tadına rahatça bakmak için odaya geçerek burada sevişmeye başlamıştır. Zenci adam güzellikle tamamını almasını söylediği kadının işi yokuşa sürmesinden sonra yarağını tamamını zorlayarak deliğine yerleştirir.

Kategoriler:

Alt Yazılı, Hd Porno, Zenci

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Solaryumcu 4 yıl önce

  Zenci erkeğin vücudunun parlaklığı bile beni azdırdı. Çok hareketli ve kuvvetli erkekler benim yakın zamanda bir zenci ırkından gelen birisiyle sex yapmam gerekiyor.

  • avatar
   Feride 4 yıl önce

   Seninle aynı kanıdayım ama korkuyorum. Ya bir daha orgazm olamayacak hale getirirse. Cinsellikten soğutur diye absurt korkularım var. Birlikte deneyelim ne dersin.

   • avatar

    Benimle deneyebilir misin. Zenci değilim ama emin ol pişman olmazsın. Her türlü fanteziye gelirim.