İş yerindeki olgun sekreterleri sırasıyla sikti

İş yerinde masada seksi etekleriyle özel görünüm sergileyen sekreter kadınların bacak aralarını açarak cinsel bölgelerini okşayarak elemanı azdırıyorlar. Eleman ise olgun sekreterleri düzmek için sabırsızlandığını söylüyor. Hemen kadınların yanına gelip önünde diz çökmesiyle eleman pantolonun düğmelerini açarak kalkmış penisi kadınların dudaklarına götürüyor. Penisi dudakları arasına alan olgun sekreterler onu yaladıktan sonra sırasıyla onun kucağına çıkarak zıplamalı bir şekilde orgazm olmak için ilişkiye giriyorlar. İki sekreteri aynı anda sikmekten oldukça memnun olan eleman ise kızıl saçlı kadının vücudunu daha çok beğendiğini söylüyor.

Olgun kadın ise hemen büyük kalçalarını penisin içerisine alarak kalça şovu yaparak daha çok zevk almak için efor sarf ediyor. Bir süre sonra beyaz tenli kızıl saçlı sekreter sandalye üzerinde bacaklarını iki kenara açarak elemanın sikini içerisine alıp boşalmak için bağırmalara başlıyor. Onlarla grup yaşamanın keyfini yaşayan eleman iş yerinde sekreterle böylesine bir ilişki yaşamayı tahmin bile etmediğini söylüyor. Yuvarlak beyaz kalçalı kızıl saçlı kadının olgun kadına karşı daha iştahlı sevişmesi genç elemanı mutlu ediyor.

Kategoriler:

Grup Sex, İş Yerinde, Olgun Milf

Etiketler:

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

6 Yorum

 • avatar
  Fikret 4 yıl önce

  Zengin olursam zaten böyle dul kadınların çalıştığı bir ofis açmak istiyorum. Gece gündüz seks gırla bitmez ne isterlerse yapsınlar ev ortamı gibi olacak.

 • avatar

  Böyle ateşli kadınların arasında insan çalışamaz ben olsam sabah akşam sikerdim bunları.

 • avatar
  Veysel 4 yıl önce

  Bu kadınların arasında kalsam daha ne isterdim.

  • avatar

   Aralarında kalmanın hiçbir anlamı yok onları doyuramadıktan sonra ne işe yarar. Beni doyuramayacak erkeğe bir kere veririm sonra yolumu değiştiririm boş atışlara ayıracak vaktim olmaz.

   • avatar

    Bir gün düşüncelerin değişirse sana kendimi göstermek isterim. Nerede dersen buluşuruz.

 • avatar

  Azgın kadınların arasında kalmak çok farklı bir duygu daha önce yaşadım.