İntikam almak isteyen üniversiteli grup seks yapıyor

Genç kız kendisinden sebepsiz yere ayrılan erkek arkadaşının geri dönmesini istemez. Ona ağır bir ceza vermek isteyerek part time çalıştığı şirketin sahibi olan zenci erkekleri baştan çıkarmak ister. Üniversitede derste iken zenci patronuna akıllı telefonundan bacak arasının fotoğrafını gönderip yalayıp isteyip istemediğini sorar. Gözleri dört açılarak ağzının suyu akan zenci adamın olumlu cevabının ardından okul kapısı önünden lüks bir araba ile kendini almasını ister.

Ders bitimi kitaplarını iri göğsüne yapıştırarak bekleyen azgın kız son model araba ile gelen zencilerin yanına giderken eski erkek arkadaşı ile göz göze gelir. Umursamaz tavırlar ile mini eteği açılarak arabaya binerek oradan hızlıca uzaklaşır. Daha önceden kendi kamera sistemini kurduğu barakayı tarif ederek zenci erkekleri buraya getirir. Erkek arkadaşına bir bölümünü göndereceği sevişmeye başladığında içinin derinliklerinde duyduğu uzun yarağın zevkiyle bağırarak orgazm olmaya başlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

3 Yorum

 • avatar

  Kadını adamlar sikerek perişan ettiler çok sert bir grup filmi.

 • avatar

  Bir gün bize de birilerinden intikam almak için seks yapmak isteyen bir hatun denk gelir o zaman işte gerçek emreyi görecekler.

  • avatar

   Gerçeği göstermek için zaman arama bence sonra çok geç olur. Kaldırmakta zorlandığın penisini kendi eline alarak gezersin.