İlk defa penis gören kızın ürken bakışları

Genç kız odasında mobil telefonundan porno filmi açarak izlemeye başlıyor. Sesli şekilde izlemek genç kızı daha fazla tahrik ediyor. Penisi ilk defa görmüş gibi görünen kadın bu durumdan fazlasıyla tahrik olarak kendisini adamın kollarına teslim etmek için fazlasıyla sabırsız oluyor. Bir süre sonra bu duruma alışan kadın cinselliği sonuna kadar yaşamak için harekete geçerek ilişkinin başlamasının zaman almasını istemiyor. Ellerini amının arasına sokarak parmaklarını içine geçiriyor. Tırtıklı deliğine dokunan parmaklarından aldığı zevk ile inlerken bu sesleri duyan adam büyük penisini eline alarak içeri giriyor. İlk defa canlı olarak yarak gören kız korkarak yastığı yüzüne bastırıyor. Ürkek gözlerle izlediği adam yanına gelerek sevişmeye başlaması ile gevşeyip tadını çıkarmaya başlıyor. Güzel kadın içerisine giren yarak sonrasında anın tadını çıkartarak adamın volkan gibi içerisine patlayarak döllerini boşaltmasına izin veriyor.

Kategoriler:

Mobil, Sikiş, Sosyal Medya

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

5 Yorum

 • avatar

  Kız bence ilk defa yapmıyor daha önce yapmışa benziyor.

 • avatar

  Erken boşalma sorunumu bir çözersem böyle kızları saatlerce tatmin edebilirim. Sporcu kimliğim var ve atletizm konusunda çok başarılıyım. Ama iş sekse gelince erken boşalıyorum. Yorulmadan beceririm bu hatunu.

  • avatar
   Türkan 4 yıl önce

   Aziz çok sorun değil biraz dilini kullanırsın sonra ben geri kalanı hallederim. Bir kaç tane erken boşalan sevgilim var artık böyle sorunları kalmadı.

   • avatar
    Sarıgüç 2 yıl önce

    Sen nasıl bir dahisin bana da bir ara uğrada boş yere ürolog doktorlarına organımı elletmeyeyim.