Hostes kızları yan yana beceriyor

Pilot olan adam uçuş öncesi dinlenmek üzere otele yerleşir. Cep telefonundan uzak kalınca hostes kızların aramalarını duyamaz. Kendine bir sıkıntı geldiğini düşünen seksi hostes kızlar otele kadar gelerek onu kontrol etmek isterler. Kapıyı açtığında her iki kızda sanki bir şey olmuş gibi uzunca yüzüne bakarak kucağına atlarlar. Onların tazecik amcıklarının kendini arzuladığını anlayan adamda vakit kaybetmeden uçuş öncesi seksi hostesleri yan yana domaltarak siker. Hostes kadınların ateşli bir şekilde dokunuşlu sevişmeleri ve onların lezbiyenliğe ilgi duymalarını şaşkınlıkla izlemeye başlıyor.

Hostes kadının bir tanesini hemen kucağına alarak hızlı bir şekilde zıplatırken diğer hostes bayan ise domalarak onun göt yanaklarını yalayarak bayan arkadaşını tahrik etmeye çalışıyor. Sırasıyla iki kadını her türlü pozisyonda becererek kendisinden geçiyor. Böylesine etkileyici kadınların arasında kalmak pilot adamın hoşuna gidiyor. Kadınların çılgın şekilde sakso çekmesi adamın ayaklarını titreterek boşalmasına sebep oluyor. Bir süre sonra otel odasının tüm duvarları bu üçlü grubun seks sesleriyle yankılanmaktadır. Bu denli özel dakikaları yaşadığı için bir süre sonra boşalma gerçekleştiriyorlar.

Kategoriler:

Grup Sex, Sikiş, Ulaşım

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar
    Keltoş 4 yıl önce

    Harika kadınlar böyle hatunların arasında olmak bana çok zevk verirdi mükemmel görünüyorlar. Hostes kızlar seks anlamında çok özel görünüyorlar.