Havuzun içerisinde bikinili komşusunun seksi pozları

Havuzun içerisinde bikinili yarı çıplak bir şekilde suyun içerisine girerek zaman geçirmesi ve özel seksi pozlar sergilemesi üzerine komşusu hemen harekete geçerek havuzda genç kızın yanına geliyor. Suyun içerisinde kızın bikinisini çıkardığını gördüğü anda büyük bir sürpriz yaparak heyecanla onunla birlikte olmak istediğini söylüyor. Seksi kız bu itiraf sonrasında ona karşılık vererek birlikte hemen tutkularını birleştirip ilişkiye giriyor.

Kızı havuz başında uzun süre siktikten sonra güçlü kollarıyla kucağına alarak hızlıca becermeye başlıyor. Kucağına siktiği kızı hemen alarak oturma odasına götürerek burada bulunan kanepe üzerinde onun bacak arasını açarak hızlı bir şekilde pompa yapmaya başlıyor. Çılgınlık derecesi yüksek kız ise inleme sesleriyle onunla ilişkisi olay oluyor. Bikinili kızın su içerisinde seks yapma istediğini geri çevirmeyen adam onunla daha sonra havuz içerisinde yüzerken sikiştiği filmi çekiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

  • avatar

    Harika bir kız onun beyaz kalçalarını ben suyun içerisinde sikerdim. Havuz içerisinde seks yapmak ayrı bir güzel suyun kaldırma kuvvetiyle daha kolay ve zevkli oluyor daha önce denedim.

  • avatar

    Kadın bacak arasını açıyor daha önce jimlastik yapmış yoksa bu hareketi yapmak kolay değil.