Hastanede Tanıştığı Adamla Evde Amatör Porno

Genç kız kan tahlili vermek için hastaneye gitmiştir. Sıra beklerken arkasında bekleyen adamın etkileyici parfümünün kokusunu derince içine çeker. Yere eğildiği sırada kısa mini eteği güzel götünü kapatmaya yetmemiştir. Dantelli külotunun kenarından dışarı çıkan amını gören adam da azmıştır. Artık birbirlerine daha yakın duran amatör gençler sonunda yalnız kalırlar. Güzel kız riski sevmediğini belirterek adamın evi yerine kendi evine gitmeyi teklif eder. Üzerinde sex bulutları gibi dolaşan duygularını tatmin etmek isteyen amatör kız ufak olmasına rağmen taş gibi sert olan göğüslerinin arasında ileri geri kayan yarağın sertleşmesini sağlar. Artık her haliyle hazır olduğunu hissettiği anda külotunu çıkarıp sulanmış deliğine sokmasını ister.

Kategoriler:

Amatör, Hemşire, Sikiş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Özlem 4 yıl önce

  Ben olsam bu adama sıfır tolerans gösterirdim. Böyle kızlar yüzünden erkeklerin bayanlara bakış açısı değişti. Sanki her kadın onların kucağına oturacakmış gibi davranmaya başladılar.

  • avatar
   Kaynakçı Kemal 4 yıl önce

   Özlem tolerans göstermek iyidir. Başka türlü senin nazını hangi erkek çeker. Sende olan götün daha yuvarlak ve seksi görüneni bir çok bayanda var. Ama yine de iyi düşün.