Dekoltesiyle ağızları açık bırakan patron karısını sikti

Japon genç eleman patronunun yemek davetini kıramıyor. Akşam yemeğinde patronun evine misafir olarak gidiyorlar burada masa altından patronun karısının ayakları onun bacaklarına değiyor haliyle genç eleman bu durumdan oldukça memnun bir şekilde bir an önce ağızları açık bırakan seksi göğüs dekolteli patron karısını sikmek için fırsat kolluyor.

Büyük göğüsleriyle dikkatleri üzerine çeken patron karısı yemek masasını toplarken mutfağın yolunu tutuyor ve arkasından eleman tuvalete gitme bahanesiyle masadan kalkarak patronun karısının seksi göğüslerine ellerini atarak onun arkasından büyük kalçalarına abanıyor. Yakalanma korkusuyla yapma dur diyen olgun milf patron karısı aldığı zevk onu engellemiyor. Patronun karısının büyük göğüslerini avuçlayan genç adam kalkmış sikini bir an önce kadının içerisine sokmak istiyor.

Mutfakta yasak aşk yaşayan olgun patron karısı oldukça zevkli pozisyonlar yaşayacak ve kocasının elemanına mutfakta kendisini siktirecektir. Kadını mutfaktaki kapı arasına doğru ayakta yaslayan eleman hız kesmeden kadının göt yanaklarından içeriye soktuğu kalkmış penisle hızlıca pompalamaya başlıyor. Milf kadın zevk sesleri çıkmasın diye kendisini zor tutuyor ama aldığı zevk onu oldukça mest ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

1 Yorum

  • avatar

    Japon kadınların böylesine gözleri dönmüş bir şekilde orgazm dolu sahneli filmlerini seviyorum.