Genç kızın ev hali sevgilisini kışkırtıyor

Sevgilisiyle sürekli lüks mekânlarda buluşan kız hafta sonunu tek başına temizlik yaparak geçiriyordur. Kapı zilinin çalmasıyla saçı başı dağınık halde kapıyı açar. Karşısında sevgilisi olan genç erkeği görünce çok şaşırır. İlk defa üstü başı salaş, yüzünde bir gram boya olmadan görmüştür. Ama yine de seksi fiziği tüm ayıplarını kapatıyordur. İçeri davet ettiğinde beğenilmeme kompleksine kapılarak kur yapmaya başlamıştır. Gencin ellerinin beline dolayıp parmak uçlarını vücuduna bastırmasından haz aldığını anlayarak dudaklarına yapışır. Ev halinin daha doğal olduğunu söyleyen sevgilisi tarafından beğenilmek genç kızın klitorisinde uyarılmalara neden olmuştur. Sulanmış amını sevgilisinin altında tatmin ederek rahatlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Bazı kızların salaş halleri daha seksi oluyor. Komşumun kızını dışarıda süslenmiş halde görüyorum hiçbir tepki veremiyorum ama bazen açık perdeden ev halini görünce daha çok hoşuma gidiyor.

  • avatar
   Furkan 4 yıl önce

   Benim başımı döndürüyorlar. Senin olduğu gibi benimde hayranı olduğum komşu kızı vardı. Üzeri kirli iken daha çekici geliyordu. Sanırsın kağıt toplayıcısı.