Genç kıza annesinin yatağında sahip oldu

Günlerin kısalmasıyla arkadaşlarıyla daha az vakit geçirmeye başlayan delikanlı havanın kararmasıyla birlikte eve döner. Annesinin odasında boylu boyunca yatan seksi komşu kızını görür. Kendi yönüne doğru duran götün güzelliğini izlemek bile onu azdırmaya yeterli gelir. Son olarak sex yaptığı Gürcistanlı kadından çok memnun kalan delikanlı tadı damağında kalan ilişkiyi birde genç kızla yapmak ister. Usulca yarı çıplak yatakta yatan kızın dantelli külotunu indirip penisini deliğine sürtmeye başlar. Genç kız zevk alarak inlemeye başlamıştır. Kızın amının sıcaklığını yarağında hisseden genç kendini tutamayarak sonuna kadar bastırır. Gözleri fal taşı gibi açılan kız içindeki yarağın verdiği mutlulukla yüzünü bile görmediği genci elleriyle çekip hızlanmasını söyler.

Kategoriler:

Hardcore, Sikiş, Vip Premium

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Kızın tatlı tenini yalamadan becermek istedim. Ama son kez olacağını söyledi. Abartılı gelecek ama kızlar ön sevişme yapmayan erkekleri aldatıyor.

  • avatar
   Hülya 4 yıl önce

   Hepiniz kasap gibi olmuşsunuz yok götünü yalarım yok memesini ısırırım bu nedir biraz da karşınızdaki ne ister onu düşünün.

   • avatar
    Vanilya 4 yıl önce

    Ama yatak fantezisi güzel başka mekan sayılır sonuçta heyecan yaratır. Ben sevdim kim ne derse desin hele ki Hülya gibi düşünenler gelsin onları da memnun edebilirim.

    • avatar

     Beni düşüncem ile mi değerlendiriyorsun, yanlışı başta yapıyorsun bak sonra kadınsız kalırsın, yatağın soğukluğu içini titretir.