Gelişim uzmanı ufak memeli hatun kucağın tadını çıkardı

Bireysel gelişim uzmanı olan sarışın kadın müşterisi olan genç erkeğin evine gitti. İşlerinin yoğunluğundan hafta için yanına gelemeyen adamla özel terapiye başlamıştı. Sanki sevişeceklerini biliyormuş gibi hazırlı gelen ufak memeli dul hatun adamın yanına iyice sokuldu. Heyecandan alnında ter damlacıkları oluşması ile iç çamaşırını çıkarıp kucağına oturdu. Ufak olmasına rağmen füze gibi dik duran göğüslerini erkeğin eline verip gözlerini kapadı. Uzun bacaklarını kollarının arasında sıkıştıran adamın kucağında dizginlerini koparıp saatlerce sex yaparak adamın cinsel konuda gelişimine katkı sağladı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Memelerin büyük olup sarkacağına ufak olsun taş gibi sert olsun. Benim ideal ölçülerime uyuyor. Keşke dokunma şansım olsa. Zevk alacağıma eminim.

  • avatar

   Kadın bulmuşsun ne memesinden bahsediyorsun. Adamlar sabah akşam elleriyle cinsel münasebete girmekten yoruldular. Bırak ölçüleri falan hepsi hikaye güzel götü olsun seks istesin yeterli.

   • avatar

    Bazen ne kadar gereksiz konulara takılıp kaldığınızın farkına varın. Yapabileni alkışlayın artık yoksa böyle hd yada amatör tartışmalarıyla ömrünüz bitecek.