Seksi kızları kapı eşiğinden kameraya alarak pormo çekti

Yatakta gecelikleriyle seksi bir şekilde yatan lezbiyen kadınları telefon ile kapı aralığından videolarını çekerken genç adam bu bayanlara yakalanıyor. Hemen sarışın olan bayan adamın yanına gelerek neden telefon kaydı yaptığını söylüyor. Genç adam ise bu lezbiyenlerin arasında seks yaşamak için ısrarcı oluyor. Bir süre sonra bu fikir iki lezbiyenin kafasına yatarak onu aralarına alarak grup yapmak için harekete geçmek istiyor. Cep telefonu elindeyken kızların gecelikli hallerini izleyerek mastürbasyon yapan genç adam onlara penisini gösteriyor. Genç adamın ısrarlarına dayanamayan kadınlar bu teklifi kabul ederek adamı hemen yatağa doğru alarak onun penisini iki lezbiyen sıra dışı bir şekilde iştahlıca yalamaya başlıyorlar. Bu yalamalar sürerken genç adam etkileyici geceliği olan seksi kadına penisini tutturuyor.

İlk başlarda utanan sarışın kadın çaresiz bir şekilde bu teklifi kabul ederek genç adamı rahatlatmak için iki kadın harekete geçiyor. Adamın dizlerinin önünde yere çöken lezbiyenler bir yandan sevişirken diğer taraftan yavaş hareketlerle soyunarak penise mastürbasyon yapmaları genç adamın aklını başından alıyor. Yatakta bir süre bu kızların lezbiyen bir şekilde sevişmelerini izleyen adam daha sona onların çıplak bir şekilde yatakta bacak aralarını açmalarıyla dil darbeleriyle adam onları yalamaya başlıyor. Usta bir şekilde am yalarken diğer bayan ise arkadaşının dudaklarına yapışarak onu öperken bir yandan bacak arasından vajinasını okşuyor. Çılgınlık derecesi yüksek bir grup seks yaşayacak olan gençler hemen ortama ayak uyduruyorlar. Bir süre sonra ise lezbiyen kadınlardan bir tanesini domaltarak onun yuvarlak kalçaları arasından sikmeye başlayarak porma filmi çekiyor. Bu kadın ise kendisini siken adamın devam etmesini isterken diğer taraftan arkadaşının amcığını yalayarak orgazmı yaşıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Seksi kızları dikizleyen adam onlarla aynı evde olduğu için çok şanslı olmalılar ama lezbiyen gecelikli kızlar çok seksi görünüyorlar.

  • avatar

    Süper kızlar onların arasında bende olmalıydım bir lezbiyen olarak kendime partner bulmakta çok zorlanıyorum.