Eve gelen tamirciye para vermemek için kendisini siktirdi

Uzun boylu seksi Ukraynalı hatun evine gelen tamirci adama para vermemek için ona sikiş teklif ediyor. Bu durumda şaşkın olan tamirci ise bu teklifi ilk başlarda kabul etmiyor ama seksi uzun boylu kadın tamircinin ellerini alarak göğüslerine götürerek okşamasını istiyor. Utanarak kadının göğüslerini okşadıktan sonra tamirinin pantolonu üzerinde şişkinliği gören kadın hemen yarağa elini atarak onu okşuyor. Kadının paraya karşılık kendisini siktirecek olması tamircinin oldukça hoşuna gidiyor. Kadının göğüslerini uzun bir süre inceledikten sonra onu sikmek için harekete geçerek göğüslerinin uçlarını yalamaya başlıyor.

Büyük göğüsler karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen tamirci ilk defa böyle bir cinsel deneyim yaşayacağı için heyecanlı ve eli ayağına dolaşıyor. Bütün yönlendirmeleri uzun boylu kadın yaparak onun sikini dudakları arasına alıp hemen yalamaya başlıyor. Sonrasında ise kadını koltukta çıplak bırakan tamirci kalkmış sikini onun am deliğinden içeriye sokarak git gel yaparak pompalamaya başlıyor. Bu dakikalardan çok zevk alan diri göğüsleriyle dikkatleri üzerine çeken kadın tamircinin hızlı performansı kendisini çok etkilediğini söylüyor. Çift uzun zaman sonra ilişkilerini noktalayarak birlikte boşalmaya başlıyorlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Erhan 3 sene önce

  Böyle ateşli kadınları izledikçe keyifleniyorum bana böyle biri denk gelse üzerine para verirdim.

 • avatar
  Ferman 3 sene önce

  Böyle kadın bana bu şekilde teklif sunsa direk onun üzerine atlarım kadının uzun boylu olması ve ateşli pozisyonları oldukça ilgi çekici.

 • avatar
  Fahri 3 sene önce

  Kadın çok güzel beğenerek izledim böyle bir tamircinin yerinde ben olmak isterdim.