Eve gelen sucuyu azdırmak için vibratörle mastürbasyon yaptı

Esmer kız evde tek kaldığı bir esnada ebeveyn banyosunun lavabosunun tıkandığını fark ederek internet üzerinden numarasını bulduğu sucuyu çağırıyor. Sucunun yakışıklı olduğunun farkında olan esmer kız adam tamir yaparken onu izleyerek hemen yatak odasında eteğini çıkararak bacak arasını okşayarak mastürbasyon yapmaya başlıyor. Hatta bir süre sonra çekmecede bulunan vibratörü alan esmer kız kendisinin vajinasına o vibratörü sürterek azdırıcı bir şekilde orgazm olmaya çalışıyor.

Sunucu kadına bir şey sormak için yatak odasından içeriye giriyor. Kadının çıplak bir şekilde kendisine mastürbasyon yaptığını gören sucu dayanamıyor esmer kızın heemn yanına gelerek onunla ilişkiye giriyor. Genç kız evde kimselerin olmamasıyla yatak odasında onunla çılgın bir şekilde ilişkiye giriyor. Banyonun her yerinde seks oyuncakları gören adam bir süre sonra orada bulunan kirli iç çamaşırlarını alarak koklamaya başlıyor ve kadının çağırmasıyla sikiş yaşıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Suculara da güven kalmadı. Ya kadınlar çok azdı yada su tesisatı gibi işlerle uğraşan esnaflar eve tamirci çağırmaya korkar oldum.

  • avatar

    Ben böyle azgın ve kendisini siktirmek isteyen bir kız daha görmedim çok beğendim.