Eve gelen olgun temizlikçiyi banyoda çıplak görüntüledi

Eline kamerayı alan genç adam evdeki temizlikçi kadının banyo yaptığını fark ederek elindeki kamera ile banyonun kamerasını açarak gizlice onun duş almasını izliyor. Çıplak bir şekilde vücudunu yıkayan kadının kameradan haberi yok bir şekilde duş almaya devam ediyor. Seksi vücudu olan kadını cep telefonu kamerasıyla çeken çapkın adam bir süre sonra kadına görünmek için onun karşısına çıkmayı düşünüyor. Olgun temizlikçi kadın çıplak vücuduyla ev sahibi adamın aklını başından alıyor. Kadın adamı görür görmez hemen toparlanmaya çalışıyor ama artık iş işten geçmiştir. Videosunun çekildiğini gören kadın göğüslerini bile kapatmadan duş almaya devam ederek ev sahibi adamın pantolonun önünden dikleşmiş olduğu penise göz ucuyla bakarak onu yalamak istediğini söylüyor.

Bu sıcak dakikalar sonrasında adam yalamasını söylüyor banyoda çıplak temizlikçi kadın hemen hiç düşünmeden eğilerek onun kalkmış penisini dudakları arasına alarak yalamaya başlıyor. Tatmin edici görüntüsü olan temizlikçi kadın ev sahibinin her dediğini harfiyen uygulama konusunda kendisinden emin görünüyor. Muhteşem fiziği olan kadın bir süre onu yalayarak penisi kendisini sikmesi için hazır konuma getiriyor. Sonrasında kadın vücudunu yıkadıktan sonra işini bitirip duştan çıkmak istiyor ama ev sahibi adam onu sikmeden bırakmayacağını söylüyor. Temizlikçi kadın ise acıtmadan sikerse izin vereceğini söylüyor. İkna çabaları sonunda olumlu oluyor ve kadını hemen suyun altında domalatarak onu sikmek için harekete geçerek kadının iç derinliklerinden vajinasına penisini yerleştiriyor.

Yavaş demesine rağmen temizlikçi kadını dinlemeyen ev sahibi onun görüntülerini bir yandan çekmeye devam ediyor. Kendisine oldukça güvenen olgun temizlikçi kadının yuvarlak götü ve büyük göğüsleri ev sahibi adamın aklını başından almıştır. Böyle bir çıplak güzel kadınla aynı banyoda ilişkiye girmek ona büyük zevk veriyor. Büyük göğüsleri arasına aldığı penisi uzun süre yalayan kadın ise sıcak amcığının derinliklerini hissederek arada parmaklayarak boşalmaya çalışıyor. Banyoda ev sahibi adam temizlikçi kadını domaltarak uzun süreli olarak sikerek onunla ilişkiye son noktayı koyuyor.

Kategoriler:

Amatör, Olgun Milf, Türk

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

8 Yorum

 • avatar

  Böyle olgun kadınları seviyorum kendisine çok iyi bakmış onunla harika şeyler yaşardım severek izledim. Kadını domalttığı pozisyonlarda iki kez boşaldım.

 • avatar

  Kadın çok iyi oral seks yapıyor o kadının tecrübelerinden yararlanmak isterdim, hafif göbekli kadınlar tam benim tarzım.

 • avatar

  Temizlikçi kadın çok etkileyici tam bana göre böyle bir hatunla beraber olsam daha ne isterdim

 • avatar
  Poyraz 4 yıl önce

  Kadın fiziğine göre iyi performans göstermiş ama ben olsaydım doğru onu yatak odasına götürür orada becermeye devam ederdim ayakta zor bu işler.

 • avatar

  Kadının domalma pozisyonunda bittim böyle temizlikçim olsun sabah akşam evi kirletirim.

 • avatar
  Mazlum 4 yıl önce

  Bu filmin devamı var mı yada bu kadının çok beğendiğim bir film izlerken büyük keyif aldım.

 • avatar
  Çılgın 4 yıl önce

  Böyle bir temizlikçi olsa her gün eve çağırıp sikerdim.

 • avatar

  Süper oral seks yapmış keşke benim sikimi yalasa.