Eve davet ettiği arkadaşını seks ikna etmeye çalıştı

Olgun kadın bir arkadaşının evine misafir oluyor ve onunla evin salon kısmında kahvelerini yudumlayarak sohbet ediyorlar. Siyah etekli ve göğüs dekolteli olan olgun milf bir süre sonra bacak arasını açarak ona frikik veriyor. Milf esmer kadını teselli etmek için dokunuşlar yapan adam kadının kendisini geri tutması üzerine yavaş hareketler ediyor. Bir süre sonra ise kadını seks için ikna etmek için hazırlanan adam onunla dertleşerek onun kalbini çalmayı sonunda başarıyor. Kendisini bu adamın kollarına bırakan ateşli kadın hemen bacaklarını ona doğru doğrultarak okşamasına izin veriyor.

Arkadaşının önünde eteğini indiren kadın iç çamaşırlı bir şekilde kalarak onu etkilemeyi başarıyor. Arkadaşı ise iç çamaşırlarıyla kalan bayanın üzerini tekrar giyinmesini istemiyor. Bu konulu filmde ikna çabaları yeterli oluyor ve kadının hemen bacak arasını koltukta iki yana doğru açarak onu yalamaya başlıyor. Bu yalamalar sonrasında tahrik olan ateşli kadın arkadaşının isteklerine karşı gelemeyerek önce bacak arasından dar deliğini yalatıyor sonrasında ise içerisine giren penisle zevk almayı bilerek bacaklarını iki kenara doğru açarak sertçe kendisini siktiriyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Kuralsız 4 yıl önce

  Götünden başlayıp her yeri güzel olur mu bir kızın. Ben çok beğendim hatta bunun gibi kızlar için özel bir arşiv yapmak istiyorum.

 • avatar
  Mahmut 4 yıl önce

  Böyle konulu olgun kadınların filmlerini beğeniyorum çok iyi görüntü kalitesi beğenilecek kadar güzel.

 • avatar

  Kadın her bardaktan bir şey içtiğinde daha azgın oluyor. Alkol desen bu kadar hemen etki göstermez kesin azdırıcı var.

  • avatar
   Zahide 4 yıl önce

   Bazı erkekler azdırıcı içinde birşey olmasına gerek yok kadının dilinden anlayın yeter.

 • avatar

  Efsane bir kadın böyle konulu filmleri seviyorum izlerken iki kez boşaldım.