Evdeki misafir kadının odasının kapısına dayandı

Evli adam evine gelen genç misafir alımlı kadını unutamıyor onunla beraber olmak için sabırsızlanan adam bütün cesaretini topladıktan sonra karısını yatak odasında uyutup genç iş attığı kadının kapısına gidiyor. Odasının kapısının çalınmasıyla evli adamı karşısında gören alımlı genç kadın onu beklediğini söyleyerek mini eteğini yukarıya doğru kaldırarak beyaz iç çamaşırlı seksi kalçalarını sergiliyor. Evli adam ayakta kadının kalçalarını ve göğüslerini incelerken bir anda onun dudaklarına yapışarak sevişmeye başlıyorlar.

Genç kadının kalçalarını okşayarak onun en hoşlandığı boyun bölgesinden öperek zevk dolu dakikalara imza atıyorlar. Bu mükemmel dakikalar sonrasında ise genç kadın adamın gömleğini çıkararak onun göğüslerinden başlayarak alt taraflara doğru inerek hemen penise yumuluyor. Penisi usta bir şekilde yalamaya başlayan seksi kadın bu anlardan oldukça zevk alarak bir an önce onun kucağında zıplayarak boşalmak istediğini söylüyor. Dil darbelerini en iyi şekilde kullanan kadın oral seks konusunda tecrübeli olduğunu dile getirerek yuvarlak seksi göğüslerini meydana çıkarıyor. Yatağa doğru iteklediği kadının üzerine çıkarak onun boyun bölgesinden başlayıp göğüs uçlarını yalayarak bir an önce onun içerisine boşalmak istiyor.

Penisi içerisine alan seksi kadın penisi eliyle hemen içerisine sokarak onun kucağında zıplayarak çok keyifli bir seks filmi ortaya çıkarıyor. Deneyim konusunda oldukça kendisine güvenen evli adam karısının haberi olmadan eve gelen genç misafir kadını sikmekten keyif alıyor. Genç kadının daha fazla bağırmaması için onun ağzını kapattıktan bir süre sonra onu domaltarak siktikten sonra kadının içerisine boşalarak onu sikmenin keyfini sürüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar
  Güleda 3 sene önce

  Gece gündüz kapım açık, isteyen gelir ama adres vermeyeceğim tabi işin güzel yanı da burası bakalım kimler bulabilecek.

  • avatar
   Şinasi 3 sene önce

   Kapının nerede olduğunu bir bilsem her gece senin misafirin olurum. Canım benim emin ol pişman olmazsın aksine benim bağımlım olurdun.

 • avatar
  Ahmet 3 sene önce

  Bu kadının bir çok filmini izledim hepsi bir birinden güzel bu sefer misafir rolünde ama hatunun göğüsleri kalçaları bence kusursuz.

 • avatar
  Fatih 3 sene önce

  Çok iyi fiziği var ben bunu bir siksem bir daha kendisine gelemez böyle misafir gelsin bende kalsın.

 • avatar
  Mirza 3 sene önce

  Bu kadının adını bilen varsa paylaşabilir mi ?