Etekli iş kadını dazlak müşterisini yatağa bağladı

Etekli satış temsilcisi olarak çalışan seksi kadın evleri dolaşıyor bir bekar yaşayan dazlak kel görüyor. Onunla evin oturma odasında sohbet edince azgınlığını onunla gidermeye karar veriyor. Kel adamın kendisine bir şey yapmasına izin vermeden harekete geçerek onu tatmin etme yolunda ilerliyor. Kadın aslında dazlak müşterisinin ellerini bağlayarak onunla fetiş seks yapma planları kurmaktadır. Buna sonunda ulaşacak olan seksi kadın kendisini bırakan dazlak müşterisiyle ateşli sikişi gerçekleştiriyor.

Seksi kadınla birlikte yatak odasına gidiyorlar burada kel adam yatakta yatıp kadının seksi kalça hareketlerini izleyerek bu durumdan çok etkilendiğini söylüyor. Kel dazlak adamın önünde seksi bir şekilde dans eden satış temsilcisi iş kadını hemen soyunarak tanga iç çamaşırlarıyla onun kucağına oturuyor. Kel adam kadının fiziğinden ve seksi ateşli hareketlerinden oldukça etkilenmiş durumda. Penisin üzerine oturan seksi kadın kalçalarını oynatarak bir anda kel adamın dudaklarına yapışıp onu öpmeye devam ediyor. Oral seks çekerek iştahlı görünen sarışın kel adam tarafından yatakta çok feci şekilde sikiyor.

Dazlak Kel adamın kalın penisi içerisine girdiği bir anda çok zorlanan kadın bu anlardan çok zevk aldığını daha hızlı olması gerektiğini söylüyor. Bir süre sonra kel adamın ellerini yatağa zincirleyen kadın fetiş yapıyor. Bu hareketle geçerek penis üzerinde beyaz götünü kımıldatarak hızlı bir şekilde onunla cinsellik yaşıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

  • avatar

    Bu tanga giymiş etekli kadın benim kucağıma otursa bir daha kalkamaz.

  • avatar
    Demir 2 sene önce

    Süper götü var kadının tam yalamalık sabahlara kadar yalardım bu etekli kadını dazlak bir bok yapamamış.