Eşortman giyinen kız eve erkek arkadaşını aldı

Eşortman giyinen kız eve erkek arkadaşını davet ederek onunla salonda masa kenarında sohbet ederek kalçalarını siktirmeye başlıyor. Eşortmanı aşağıya doğru sıyıran adam hızlı olarak onu bir an önce pompalamak istiyor. Bir süre sonra onlar ayakta ilişkiye girerken kızın ev arkadaşı bu durumu görüyor ama tepki vermiyor. Sonrasında rahat edecekleri bir yere geçiyorlar. Hemen kız arkadaşını soyan erkek onun dar amcığından içeriye girmek için sabırsızlanıyor.

Tekrar kız arkadaşını önünde eğilmesiyle beraber ona oral seks yaptırıyor. Bu oral pozisyonları sonrasında ise genç kızın kalçalarını tekrar kendisine doğru çevirerek onun dar vajinasına zorda olsa kalın penisi sokarak git gel yapmaya başlıyor. İçerisine aldığı yarağın uzun olmasıyla daha fazla zevk alan kız bu keyifli anları yaşarken bağırmalara devam ediyor. Yaptığı bu çılgınlık macerası sayesinde bu ilişkiden büyük keyif aldığını söylüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Süper götü var kadının oral seks yaparken çılgına dönüyor. Böyle evin içerisinde biri varken gizlice nasıl ilişkiye giriyorlar.

  • avatar

   Sessiz olmak mümkün değil ben avazım çıktığı kadar bağırmaz isem ne zevk alıyorum nede orgazm olabiliyorum.

 • avatar

  Kadın başka birinin önünde nasıl sevişiyor büyük cesaret.

  • avatar
   Taksici 4 yıl önce

   Bir iki kadeh viski ile sorununu çözeriz. Ezgi çok dert etme daha dünyada başına gelecek neler var neler bir düşün.