Dolgun vücutlu hatun acıdan zevk alıyor

Normallikten sıkılan kadın kendine uygun bir partner aramaya başlıyor. Yalnız geçirdiği günlerin acısını yatak odasına çıkaracak hatta sabahlara kadar kendini tatmin edecek erkek bulması hiçte kolay olmuyor. Sonunda eski solist olan adamla tanışarak onunla buluşmak için ünlülerin takıldığı Starbucks Coffee masasını tercih ediyor. Gece yarısına kadar burada vakit geçirdikten sonra amacına uygun olarak adamı evine davet ediyor. Yakın yerde bulunan evine yürüyerek giderken koşar adımlarla adamı kolundan çekiştiriyor. Odaya girdiği anda yaşayacağı seksin hayallerini kurup soyunarak dolgun vücudunu solist adamın önüne seriyor. Kalın bacaklarını aralayarak amına ulaşan adam önce parmaklarını sonra da uzun dilini kullanarak onu azdırıyor. Kasılan azgın hatun bir an önce penisi yerleştirmesini söylediğinde belini katlayacak kadar sert giren adamın darbeleri ile büyük gözlerini zevkten yaşlarla dolarak ağlıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

2 Yorum

 • avatar
  Zehra 1 sene önce

  Bu filmi izledikten sonra bütün bildiklerinizi bir kenara koyarak yeni bir cinsel hayatınız olacak diye düşünüyorum. İçimde ateşim yeniden yükseldi.

  • avatar
   Nusret 1 sene önce

   Edebimle porno film izliyorum senin gibi düşünmedim. Bildiklerimi unutmam için başımı döndürecek fizikte bir kadınla karşılaşmam yani yatağa girmem lazım. O bana yeni kuralları öğretebilir ancak.