Dar etek giyen milf arkadaşının kocasına siktirme bahaneleri

Basenli büyük göte sahip olan olgun bayan yakışıklı arkadaşının kocasını ayartmak için uğraş veriyor. Arkadaşının kocasının işten eve geldiğini görünce yatak odasında lambanın bozulduğu bahanesiyle onu evin içerisine davet ediyor. Adamın elinden tutarak onu yatak odasına götüren milf kadın burada hemen ayakta onun dudaklarına yapışarak onunla sevişmeye başlıyor.

Dolgun kalçaları olan kadının bu denli erotik hareketleri karşısında çok etkilenen adam karısından habersiz bir şekilde onun arkadaşını sikecek olması ona büyük heyecan veriyor. Dar etek giymiş kadının bacaklarını okşayarak onun göğüslerine dil darbeleri atarak yalamaya devam ediyor. Amcığı ateş gibi yanan kadın arkadaşının kocasına kendisini teslim ederek yatakta bacak arasını açarak onun okşamasını istiyor. Parmaklarını çok iyi kullanarak bu ateşli milf kadının bacak arasını okşayarak onun zevk sesleri sonrasında daha çok azıyor.

Milf kadın pantolon içerisinde kalınlaşmış penisi görmek bir an önce onu yalamak istiyor ama adam onun dolgun kalçalarını yatak odasında karşısına alarak basenli uzun boylu kadının götünü okşamaya devam ediyor. Bir an önce siki içerisinde hissetmek isteyen kadın artık zamanı geldiğini ve penisi içerisine sokması gerektiğini söyleyerek adama talimatlar veriyor. Uzun süre devam eden sevişmeler sonrasında seksi götlü kadını sertçe sikiyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

*

Yorum Yapılmamış

 • avatar

  Bu kadın gerçekten çok iyi tam istediğim gibi kalçaları ve fiziği var böylesine bir sevgilim olsun isterdim.

 • avatar

  Kadın dar giymiş bütün götü meydana çıkmış ah bu kadın yanımda olsa ona neler yapmazdım.

  • avatar

   Dar giyinmiyorum çünkü rüzgarın etkisini cinsel organımda hissetmek beni daha çok zevklendiriyor. Bence kıyafete değilde fiziğe önem ver canım benim.